Korzystając ze strony internetowej teatrrozbark.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

 • 1) Administratorem Danych Osobowych jest Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Kilara 29, 41-902 Bytom, reprezentowany przez Adriana Lipińskiego - Dyrektora.
 • 2) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@teatrrozbark.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
 • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
 • 4) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas trwania działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, w Bytomiu.
 • 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • 6) Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, narusza przepisy Rozporządzenia.
 • 7) Korzystanie ze strony internetowej jest czynnością dobrowolną.

ZEN_IT | odwołane

28 marca (sobota), godz. 19:00 „ZEN_IT”, spektakl studentów bytomskiego WTT w ramach programu II Katowickiej Rundy Teatralnej, reżyseria: Paulina Prokopiuk | spektal odwołany

Bilety w cenie: 25 zł normalny, 15 zł ulgowy. Wszystkie miejsca nienumerowane.

Kryzys. Zmiana. Wpadka. Córka Tatka ma 24 latka, ciążę, brak studiów i brak pieniędzy. Konieczność powrotu. Do domu ojca, w którym za ścianą jej pokoju codziennie borował ludzkie zęby. Powrót do wspomnień, snów, wyobrażeń. Ona obserwuje z poziomu terrarium, w którym ojciec zamykał rybiki. Te robaki, co przetwarzają celulozę na biopaliwo, co miały uchronić świat przed katastrofą. Obserwuje ojca, matkę i siebie sprzed lat. Poznaje swoje wewnętrzne dziecko. Trochę ludzkie, trochę nie ludzkie, ale jakieś takie bardziej zdolne do odczuwania. Ingeruje. Jeb. Prowokacja, kulminacja, katastrofa.
Gdy już nie wiesz co zrobić, musisz odpuścić. ZEN_IT.

REŻYSERIA: Paulina Prokopiuk,
TEKST: Karolina Fortuna,
MUZYKA: Stanisław Leśniewski,
SCENOGRAFIA: Łukasz Wójtowicz,
KOSTIUMY: Magdalena Malik,
ŚWIATŁO: Wojciech Kałuża,
INSPICJENT: Monika Kołodziejska,
TUTOR: Wojciech Faruga,
OBSADA:
CÓRKA – Paulina Sajda,
OJCIEC – Mateusz Wierzbicki,
PANI Z MOPSU – Magdalena Malik,
PACJENT – Jakub Pewiński,
JOANNA – Monika Jarosińska,
PRODUKCJA: Katowice Miasto Ogrodów, Fundacja Klub Kontra w Bytomiu,
WSPÓŁPRACA: Akademia Sztuk Teatralnych w Krakowie Wydział Teatru Tańca w Bytomiu. Spektakl powstał w ramach programu II Katowickiej Rundy Teatralnej realizowanej przez Katowice Miasto Ogrodów Instytucję Kultury im. K. Bochenek,
PREMIERA: 23 listopada 2019 r., Katowice Miasto Ogrodów,
CZAS: 45 minut.

Komisja konkursowa II Katowickiej Rundy Teatralnej przyznała spektaklowi 5 nagród:
 • GRAND PRIX dla najlepszego spektaklu, z uzasadnieniem: za spójność wszystkich środków wyrazu ( ze szczególnym uwzględnieniem ruchu scenicznego), brawurowe poczucie humoru i dystans,
 • Nagrodę za najlepszą reżyserię dla Pauliny Prokopiuk, z uzasadnieniem: za pracę z zespołem aktorskim, sugestywność własnej interpretacji, która szła w parze z szacunkiem do tekstu,
 • Nagrodę Specjalną dla aktorów i aktorek, za zespołową pracę aktorską
 • Nagrodę Specjalną Teatru Śląskiego im. St. Wyspiańskiego w Katowicach
 • Nagrodę Specjalną Teatru Zagłębia w Sosnowcu.

Teatr ROBIMY
Kolektyw teatralny stworzony przez studentów Akademii Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu. Założycielką i liderką zespołu jest Paulina Prokopiuk, a jego członkami Monika Jarosińska, Wojciech Kałuża, Magdalena Malik, Monika Kołodziejska, Jakub Pewiński, Paulina Sajda, Mateusz Wierzbicki. Własny warsztat aktorski rozwijają pod okiem profesorów AST, m.in. Jerzego Święcha, Przemysława Kani, Błażeja Peszka, Moniki Jakowczuk, Jadwigi Leśniak-Jankowskiej. Taneczne umiejętności kształcą pod okiem: Jacka Łumińskiego, Sylwii Hefczyńskiej – Lewandowskiej, Janusza Skubaczkowskiego, Eryka Makohona, Anny Piotrowskiej.

Teatr ROBIMY tworzą młodzi artyści pochodzący z Lubelszczyzny, Wielkopolski, Mazowsza, Pomorza i Opolszczyzny, których drogi spotkały się w Bytomiu. Z teatrem współpracują: Stanisław Leśniewski (kompozytor, muzyk), Łukasz Wójtowicz (współpraca scenograficzna i organizacyjna). Pierwszym wspólnie zrealizowanym spektaklem jest „ZEN_IT” w reżyserii Pauliny Prokopiuk na podstawie dramatu Karoliny Fortuny. Premiera odbyła się 23 listopada 2019 roku w ramach II Finału Katowickiej Rundy Teatralnej, organizowanej przez Katowice Miasto Ogrodów Instytucję Kultury im. K. Bochenek w Katowicach.