Warsztaty z Izabelą Orzełowską

24 listopada (sobota), godz. 11:00 pierwsze na Śląsku warsztaty tańca współczesnego z Izabelą Orzełowską.

Dla kogo: warsztaty skierowane są do tancerzy, studentów, performerów, miłośników tańca, poszukujących i chcących rozwijać swój warsztat taneczny pod kątem poznania ciała jako nieograniczonego źródła inspiracji. Podczas warsztatów poruszone zostaną takie zagadnienia jak: możliwości medialne ciała, czym jest cielesność i jak mogę się poprzez nią komunikować ze sobą i z przestrzenią. 

Koszt:
  • 50 zł od osoby za jeden blok zajęć, 70 zł od osoby za dwa bloki zajęć, przedpłata do 10 listopada 2018 (włącznie),
  • 60 zł od osoby za jeden blok zajęć, 80 zł od osoby za dwa bloki, cena regularna od 11 listopada 2018 r.

Opłaty za warsztaty należy dokonywać poprzez stronę internetową Teatru ROZBARK. Do kwoty zakupu należy doliczyć opłatę manipulacyjną w wysokości 1,50 zł.

Liczba miejsc ograniczona. Uzupełnioną kartę zgłoszenia należy przesłać na adres: a.bienkowski@teatrrozbark.pl 

Zgłoszenia przyjmowane są do 21 listopada (środa) 2018 roku (włącznie).

Harmonogram warsztatów:
10:30 – 11:00 rejestracja uczestników Biuro Obsługi Widza (pokój nr 18, przy portierni),
11:00 – 12:30 taniec współczesny, grupa open;
13:00 – 14:30 taniec współczesny z elementami improwizacji.


IZABELA ORZEŁOWSKA urodziła się i wychowała w Siedlcach, gdzie rozpoczęła edukację taneczną w zespole Caro Dance, kierownym przez jej mamę Iwonę Orzełowską. W 2014 roku ukończyła CODARTS – University of the Arts w Rotterdamie. W latach 2013 – 2015 dołączyła do zespołu KONZERT THEATER BERN w Szwajcarii pod kierownictwem Estefanii Mirandy, gdzie pracowała z takimi choreografamii jak: Koen Augustijnen, Lisi Estaras, Marion Zurbach, Felix Landerer, Marcel Lemann, Estefania Miranda, Naninne Linning. Współpracowała tam również z interdyscyplinarnymi artystami takimi jak: Maricel Álvarez i Emilio Garcia Wehbi. Czynnie uczestniczyła także w procesie badawczo-twórczym dla LSD: Laboratoire Suisse de la danse. Obecnie współpracuje ze szwajcarskim PINK MAMA THEATRE i siedleckimTEATREM TAŃCA CARO.
 
Przed rozpoczęciem profesjonalnej kariery scenicznej Izabela odbyła kompleksowy trening w wielu dyscyplinach tańca: między innymi jazz, hip hop, taniec współczesny. Tańcząc razem z Caro Dance w Siedlcach Izabela startowała w ogólnopolskich, europejskich i światowych  zawodach tanecznych (International Dance Organization) zdobywając złote, srebrne i brązowe medale w jazzie, modernie i dance show. Jest także finalistką programu You Can Dance. Iza regularnie uczy tańca współczesnego w Polsce, Szwajcarii, Niemczech I Norwegii.

Izabela czerpie inspiracje i pomysły ze swojego bogatego i różnorodnego doświadczenia  w tańcu, jodze i innych formach sztuki. Podejmuje śmiałe ryzyko łączenia tych dyscyplin odnajdując w tym balans. Korzysta z techniki tańca współczesnego, jazzu i hip hopu do stworzenia bazy do dalszej eksploracji podczas zajęć, które składają się z fraz choreograficznych, kreacji i improwizacji. Przekraczanie granic gatunkowych w sztuce jest tym co interesuje Izę najbardziej. Uwielbia kwestionować i przekraczać granice własnego Ja.


Szczegółowe informacje:
Artur Bieńkowski
e-mail: a.bienkowski@teatrrozbark.pl
tel.: 32 428 13 11Kalendarium: