Korzystając ze strony internetowej teatrrozbark.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

  • 1) Administratorem Danych Osobowych jest Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Kilara 29, 41-902 Bytom, reprezentowany przez Adriana Lipińskiego - Dyrektora.
  • 2) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@teatrrozbark.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
  • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
  • 4) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas trwania działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, w Bytomiu.
  • 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • 6) Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, narusza przepisy Rozporządzenia.
  • 7) Korzystanie ze strony internetowej jest czynnością dobrowolną.

warsztaty w stylu Retro Swingu | odwołane

14 marca (sobota), warsztaty w stylu Retro Swingu, prowadzenie: Michał Woźnica | warsztaty odwołane

Biorąc pod uwagę apel Głównego Inspektoratu Sanitarnego w związku z występowaniem koronawirusa w Polsce, warsztaty zostają odwołane. O nowym terminie warsztatów będziemy Państwa informowali na bieżąco.

Nie martw się, jeśli nigdy nie tańczyłeś. Stawiamy na dobrą zabawę, nauczysz się podstawowych kroków i przetańczysz z nami całą noc!

Warsztaty Swinga w Teatrze Rozbark. Zatańcz tak jak Ci zagrają.

Teatr Rozbark otwiera swój parkiet na warsztaty Swinga. Jest to wyjątkowa okazja, żeby nauczyć się tańców swingowych w jeden dzień. Na warsztatach dowiecie się:

* czym jest Swing,
* skąd czerpać inspiracje,
* jak się do tego przymierzyć,
* jak zatańczyć do muzyki swingowanej solo i w parze, co podpowiada nam muzyka,
*jakie są podstawowe kroki Lindy Hopa, Rock&Rolla i Charlestona.

Poza warsztatami tanecznymi czeka na was panel dyskusyjny, pokazy taneczne, stoisko z butami tanecznymi w stylu retro, fotobudka analogowa oraz impreza z muzyką na żywo.

Koszt: jeden blok zajęć (75 min.) 40 zł/osoba, dwa bloki zajęć (150 min.) 70 zł/osoba. Bilet wstępu na potańcówkę w stylu Retro Swingu dla uczestników warsztatów 30 zł/osoba.

Co to takiego: naucz się tańczyć w stylu Retro Swingu w 1 dzień. Wprawki taneczne od podstaw dla każdego. Konkurs z prezentacją par tańczących Rock And Rolla, Boogie Woogie, Lindy Hop. Practis wieczorny połączony z zabawą.

Dla kogo: warsztaty skierowane są do tancerzy, studentów, performerów, miłośników tańca, poszukujących i chcących rozwijać swój warsztat taneczny pod kątem poznania ciała jako nieograniczonego źródła inspiracji. Wiek - minimum 16 lat. Poziom open.

Kiedy: 14 marca, sobota, pierwszy blok zajęć godzina 14:00-15:15, drugi blok zajęć godzina 17:00-18:15. W przerwie między zajęciami panel dyskusyjny.

Zajęcia poprowadzą pasjonaci tańca Michał Woźnica wraz z Kariną Shorets. Charyzmatyczna para, która szturmem zdobywa parkiety w Polsce oraz za granicą. Prowadzą regularne i tematyczne zajęcia w Krakowie, Katowicach. Podbijają taneczne sceny międzynarodowe na festiwalach w Polsce i za granicą (Szwecja, Dania, Grecja). Widzowie doceniają ich energię oraz zaangażowanie na konkursach i maratonach tanecznych. Zdobywają razem wysokie lokaty w zawodach i konkursach tanecznych, docenia ich również widownia przyznając swoje nagrody publiczności. (Obydwoje indywidualnie mają pokaźną pulę nagród w konkursach w różnych stylach tanecznych).

Zajęcia będą prowadzone od podstaw w dwóch blokach taneczno-ruchowych, na których w praktyce sprawdzimy jak się te użytkowe tańce wykonuje. Pomiedzy zajeciami ruchowymi przewidziany jest również panel dyskusyjny na którym instruktorzy przedstawią i zaprezentują próbki różnych styli tanecznych, spróbują rozwiać pojawiające się pytania.

Rodzina tańców parkietowych opartych na SWINGu jest bardzo pojemna, ale ma jedną wspólną zasadę - dobra zabawa oparta na zbliżonej bazie kroków. Ten użytkowo tańczony amerykański folklor taneczny przeżywa współcześnie swój renesans.

Naucz się tańczyć, tupać, klaskać, skakać w parze i solo do rytmów muzyki swingowanej. Zobaczysz jak wywijać z partnerem lub partnerką nie tracąc przy tym radości z interpretowania muzyki po swojemu. Dowiesz się jak improwizować ale jednak tańczyć razem. Bo razem jest zawsze raźniej.

Po warsztatach z Kariną i Michałem z pewnością zatańczysz tak jak Ci zagrają a nie będziesz próbować zmieścić tego czego się wyuczyłeś.

Karta zgłoszenia.