Korzystając ze strony internetowej teatrrozbark.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

  • 1) Administratorem Danych Osobowych jest Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Kilara 29, 41-902 Bytom, reprezentowany przez Adriana Lipińskiego - Dyrektora.
  • 2) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@teatrrozbark.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
  • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
  • 4) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas trwania działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, w Bytomiu.
  • 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • 6) Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, narusza przepisy Rozporządzenia.
  • 7) Korzystanie ze strony internetowej jest czynnością dobrowolną.

warsztaty teatralne dla dzieci i rodziców DOMY i MY

30 czerwca (niedziela), godz.12:00-13:00 warsztaty teatralne dla dzieci i rodziców DOMY i MY | wstęp możliwy po okazaniu biletu na spektakl „Kręcipupa”. Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszenia należy przesłać do czwartku 27 czerwca, godz. 14:00 na adres pr@teatrrozbark.pl 

Prowadzenie: Agnieszka Gorzkiewicz.

Każdy dom posiada swoją niepowtarzalną atmosferę. Co powiedziałyby o nas nasze sprzęty domowe, gdyby magicznie otrzymały głos? W końcu to one są świadkami naszych rodzinnych perypetii. Jakie miłe chwile mogłyby nam przypomnieć?

Podczas warsztatów rodzice i dzieci będą mogli spojrzeć na siebie i swoje wspomnienia z innej perspektywy z perspektywy sprzętów domowych właśnie. Będzie dużo śmiechu i wzruszeń. Bo jak tu zachować powagę kiedy tata zaczyna wcielać się w lampę, a córka staje się szalonym odkurzaczem. Wspólna zabawa przypomni jak świetnie jest się razem powygłupiać i jak łatwo  można wymyślić grę, która umili nam rodzinne chwile.

Warsztaty składają się głównie z gier teatralno-ruchowych. Prosimy o założenie wygodnych ubrań.

Warsztaty adresowane do dzieci w wieku 4+ wraz z rodzicami / opiekunami prawnymi.