Warsztaty taneczne z rytmiką

Warsztaty taneczne z rytmiką | czwartki 18.00 – 18.45 | studio C

Zajęcia prowadzone przez nauczyciela specjalistę z wieloletnim doświadczeniem w oparciu o najbardziej uznane metody pracy: Dalcroze, Dennisona i Sherborne. Podczas lekcji wykorzystywane będą takie ćwiczenia jak: kojarzenie ruchu z muzyką czy„gimnastyka” mózgu, ważnym elementem zajęć jest także wzmocnienie kontaktu z innymi uczestnikami zajęć. Zapraszamy dzieci w wieku od 5-7 lat.

Prowadzi: Magdalena Wilczek.
Koszt: pojedyncze wejście 20 zł lub karnet 50 zł (4 wejścia na wybrane zajęcia, do wykorzystania w ciągu 30 dni od momentu zakupu karnetu).


Osoby korzystające ze zniżek wynikających z posiadania Karty 3+ Liczna Rodzina proszone są o zabranie i okazanie przed wejściem na zajęcia karty dużej rodziny.

MAGDALENA WILCZEK – absolwentka Kolegium Nauczycielskiego w Bytomiu, studentka logopedii na Akademii Jana Długosza w Częstochowie. Swoje umiejętności zdobywała i kształciła od najmłodszych lat w Zespole Pieśni i Tańca „Mały Śląsk” jako tancerka i solistka zespołu. Obecnie koncertuje z grupą reprezentacyjną zespołu, a także prowadzi instruktaż taneczny w najmłodszej grupie Małego Śląska.

szczegółowe informacje i zapisy: email: bow@teatrrozbark.pl | tel.: 32 428 13 11.