Korzystając ze strony internetowej teatrrozbark.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

  • 1) Administratorem Danych Osobowych jest Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Kilara 29, 41-902 Bytom, reprezentowany przez Adriana Lipińskiego - Dyrektora.
  • 2) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@teatrrozbark.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
  • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
  • 4) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas trwania działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, w Bytomiu.
  • 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • 6) Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, narusza przepisy Rozporządzenia.
  • 7) Korzystanie ze strony internetowej jest czynnością dobrowolną.

warsztaty głosowe z Karo Glazer

1 grudnia (sobota), godz. 10:00 do 15:00 rewolucyjne warsztaty głosowe z Karo Glazer

Koszt:

  • 150 zł od osoby, przedpłata do 15 listopada 2018 (włącznie),
  • 180 zł od osoby, cena regularna od 16 listopada 2018 r.

Opłaty za warsztaty należy dokonywać poprzez stronę internetową Teatru ROZBARK. Do kwoty zakupu należy doliczyć opłatę manipulacyjną w wysokości 1,50 zł.

Liczba miejsc ograniczona. Uzupełnioną kartę zgłoszenia należy przesłać na adres: a.bienkowski@teatrrozbark.pl

Zgłoszenia przyjmowane są do 28 listopada (środa) 2018 roku (włącznie).

W programie warsztatów między innymi:
- rozluźnienie jako klucz do naturalnej emisji,
- budowa instrumentu wokalisty,
- rejestr głosowy, piersiowy, mix,
- odnalezienie balansu wokalnego,
- głos mówiony jako podstawa do dobrego śpiewania,
- nauka świadomego słuchania ludzkiego głosu,
- higiena pracy głosem,
- ćwiczenia rozluźniające ciało i aparat wokalny,
- zagadnienie oddechu,
- praca nad samogłoskami,
- zabawy z samogłoskami i lustrem,
- wyzwolenie głosu poprzez odpowiednie ćwiczenia wokalne,
- ćwiczenia emisyjne dla różnych głosów.

KARO GLAZER jest jedną z najoryginalniejszych artystek jazzowych ostatnich lat. Na co dzień rezyduje w Wielkiej Brytanii, współpracując z takimi artystami jak m.in Mike Stern, Lars Danielsson czy John taylo. Jest wokalistką, kompozytorem i producentem w jednej osobie. Tylko podczas ostatnich sezonów Karo wystąpiła ze swoim zespołem w niemal wszystkich krajach Europejskich, Azji i USA.

„Karo Glazer jest jedną z najbardziej utalentowanych młodych wokalistek jazzowych jakie słyszałem od lat.” – tak polskiej wokalistce mówi Lars Danielsson i dodaje: „…jej sposób prowadzenia melodii i interpretacja tekstu są unikalne, a to jak zapętla głos jest absolutnie niewiarygodne! Gdy usłyszałem ją po raz pierwszy, wiedziałem, że jest kimś wyjątkowym. To wielka przyjemność słuchać jak kreuje nowe rytmy i przestrzenie wokalne wokół głównej linii melodycznej i tekstu… a przy tym jest świetnym kompozytorem.” Mike Stern dodaje: „Karo jest absolutnie fantastyczną wokalistką. Uwielbiam z nią pracować”. Obdarzona 4-oktawowym głosem Karo Glazer konsekwentnie tworzy swój własny, unikalny, muzyczny język.

Jej ostatnia nowojorska płyta „Crossing Project” podbiła serca fanów jazzu w wielu zakątkach świata, jednak jej działania daleko wybiegają poza standardowy wizerunek jazzowej divy. Artystka jest m.in autorem muzyki na międzynarodowe pokazy mody Evy Minge, współtworzyła kolekcję Jazzy by Karo Glazer dla modowej marki Furelle. a jej ostatnie produkcje filmowe można oglądać w niemieckich stacjach telewizyjnych. Do dziś największą pasję artystka odnajduje w ludzkim głosie.

Jako profesjonalny trener wokalny od zawsze zagłębiała się w tajniki perfekcyjnej emisji głosu, co przyczyniło się bezpośrednio do stworzenia autorskiej formuły WAKE UP YOUR VOICE, którą z powodzeniem realizuje przy współpracy z prestiżową AKG VOICE ACADEMY w USA i Europie.

Jej uczniów już dziś można liczyć w tysiącach. Są wśród nich zarówno nowicjusze sztuki wokalnej, jak i profesjonalni śpiewacy, biznesmeni czy managerowie, bo każdy ma głos!!!