Warsztaty Gaga+Repertuar z Gosią Mielech

27 października (sobota), godz. 10.00 warsztaty Gaga + Repertuar z Gosią Mielech

Zapraszamy na pierwsze warsztaty Gaga oraz Repertuar z Gosią Mielech w Bytomiu! Na warsztaty zapraszamy zarówno profesjonalnych tancerzy, studentów tańca oraz wszystkie pozostałe osoby. Aby wziąć udział w Gaga/people niepotrzebne jest jakiekolwiek doświadczenie taneczne.

Harmonogram warsztatów, sobota 27.10.18:
10.00 – 11.15 Gaga/dancers
11.30 – 13.00 Repertuar DanceLab
17.00 – 18.00 Gaga/people


Ceny:
Gaga/people 40 zł
Gaga/dancers 120 zł
Wszystko: Gaga/dancers, Repertuar, Gaga/people 140 zł

Bilety można kupić na: www.bilety24.pl

CZYM JEST GAGA?
Jest językiem ruchowym opracowywanym przez wiele lat przez Ohada Naharina i stosowanym w codziennym treningu i praktyce tanecznej Batsheva Dance Company (Tel Aviv). Język Gaga jest nieustannie rozwijany i pogłębiany, opiera się na przekonaniu, że ruch ma leczącą, dynamiczną i nieustannie zmieniającą się moc.

Gaga podnosi świadomość własnych fizycznych słabości, przebudza odrętwiałe obszary ciała, obnaża fizyczne zafiksowania i oferuje sposoby ich eliminacji. Praca ta wzmacnia instynktowny ruch i łączy ruch świadomy z nieświadomym, i pozwala na doświadczanie swobody i przyjemności w prosty sposób, w przyjemnej przestrzeni, w wygodnym ubraniu, przy muzyce, każdy w indywidualnym ruchu z innymi.

Gaga/people są otwarte dla osób powyżej 16. roku życia, niezależnie od doświadczenia tanecznego czy ruchowego. Nauczyciel prowadzi uczestników poprzez serię wskazówek do ruchu, które są zaprojektowane jako ciągły proces. Zamiast powtarzać czyjś ruch, uczestnik aktywnie eksploruje zadania, odkrywając własne interpretacje informacji i wykonania ruchu. Zajęcia GaGa/people oferują twórczą strukturę, która pozwala nawiązać kontakt z własnym ciałem i wyobraźnią, wzmocnić świadomość ciała, poprawić elastyczność i pewność siebie, a także doświadczać przyjemności ruchu w przyjaznej, inkluzywnej atmosferze.

*Wskazane jest ćwiczenie w wygodnym stroju sportowym, bycie przygotowanym do tańczenia boso lub w skarpetkach. Warto też wziąć butelkę wody i ręcznik, by skorzystać z nich po zajęciach.

GOSIA MIELECH jest tancerką, choreografką oraz nauczycielką Gaga. Ukończyła prestiżowy Gaga Teachers Training w 2018 roku pod kierownictwem artystycznym Bosmat Nossan oraz opieką mentorską Ohada Naharina. Gosia jest absolwentką Poznańskiej Szkoły Baletowej, założycielką DanceLab oraz długoletnią solistką w Polskim Teatrze Tańca.