Korzystając ze strony internetowej teatrrozbark.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

  • 1) Administratorem Danych Osobowych jest Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Kilara 29, 41-902 Bytom, reprezentowany przez Adriana Lipińskiego - Dyrektora.
  • 2) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@teatrrozbark.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
  • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
  • 4) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas trwania działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, w Bytomiu.
  • 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • 6) Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, narusza przepisy Rozporządzenia.
  • 7) Korzystanie ze strony internetowej jest czynnością dobrowolną.

The Storm

27 czerwca 2019 (czwartek), godz. 19:00 „The Storm” | James Wilton Dance (Wielka Brytania), choreografia: James Wilton | Scena BECEK, Pl. Karin Stanek 1

Bilety w cenie: 40 zł ulgowy, 50 zł normalny.

Choreografia: James Wilton,
Muzyka: Composed by Amarok,
Światła: James Wilton,
Kostiumy: Sarah Jane Taylor,
Czas: 90 min.

Siedmiu tancerzy o niezwykłych umiejętnościach, ścieżka dźwiękowa z piorunującym elektro-rockiem skomponowana przez Amaroka i tysiące kawałków papieru łączą się, tworząc dzieło, które zapiera dech w piersiach. Burza. Nie widzisz wiatru, ale zmiany, jakie przynosi. Nie widzisz nieszczęścia, ale to, jak zmienia ono ludzi. Przygnębienie staje się depresją, z depresji rodzi się burza. Gdy jest ci smutno słyszysz od ludzi: wszystko rozwieje wiatr. Czy to wszystko wybuchnie? Ta Burza rozwieje widownię!

JAMES WILTON DANCE zespół założony w 2010 roku, szybko zyskał uznanie krytyków w kraju i za granicą, zostając jednocześnie laureatem wielu prestiżowych nagród. W swoim dorobku zespół posiada ponad 170 produkcji. Zespół zdobył liczne nagrody, w tym: The Sadler's Wells Global Dance Contest, III nagroda w Międzynarodowym Konkursie Choreografów w Hanowerze (2012), Nagroda Publiczności na 16Masdanza, III nagroda na The Berner Tanzprize, czy nominacja do nagrody Dance Dance w Manchester Theatre.

James Wilton jako choreograf współpracował z: Scottish Dance Theatre, Ballet Hagen, Oper Graz, Stadttheater Geissen, Konzert Theater Bern i Tanztheater Münster. Oprócz działalności artystycznej zajmuje się również szeroko rozumianą edukacją, prowadząc warsztaty dla szkół, uczelni, uniwersytetów, dla młodych ludzi i grup zrzeszających osoby niepełnosprawnych. James Wilton to jeden z czołowych brytyjskich choreografów, znany z tworzenia zapierającej dech w piersiach choreografii.

Karnety na spektakle (zakup możliwy tylko w kasie Teatru ROZBARK):

  • 130 zł karnet na wszystkie spektakle, dla uczniów bytomskich szkół, zakup możliwy tylko w kasie Teatru, po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej.
  • 180 zł ulgowy karnet na wszystkie spektakle, zakup możliwy tylko w kasie Teatru, po okazaniu dokumentu uprawniającego do zniżek (bilety ulgowe przysługują: emerytom, rencistom, uczniom i studentom).
  • 270 zł karnet na wszystkie spektakle, zakup możliwy tylko w kasie Teatru.