Korzystając ze strony internetowej teatrrozbark.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

  • 1) Administratorem Danych Osobowych jest Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Kilara 29, 41-902 Bytom, reprezentowany przez Adriana Lipińskiego - Dyrektora.
  • 2) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@teatrrozbark.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
  • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
  • 4) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas trwania działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, w Bytomiu.
  • 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • 6) Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, narusza przepisy Rozporządzenia.
  • 7) Korzystanie ze strony internetowej jest czynnością dobrowolną.

TEATR ROZBARK_działamy online

TEATR ROZBARK_działamy online


W najbliższych tygodniach jesteśmy online - na sali i na scenie.

Od poniedziałku do piątku zapraszamy na poranne rozruchy z Anną Piotrowską, Alexeyem Torgunakovem oraz Anną Kaczmarczyk w ramach akcji Zarażamy Ruchem. Łączymy siły z Akademią Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego – Wydział Teatru Tańca w Bytomiu i chcąc uchylić Wam rąbka tego, co proponują tamtejsi pedagodzy, zapraszamy na nasze wspólne zajęcia - dla studentów, dla tancerzy, dla pasjonatów oraz ludzi zainteresowanych ruchem.


Będziemy robić to, czego potrzeba nam teraz najbardziej - minimalizować napięcia, oddychać i improwizować. Będziemy zadawać pytania i wspólnie poszukiwać odpowiedzi. Odnajdziemy przyjemność z ruchu i poszerzymy granice naszej cielesnej i duchowej eksploracji.

Taniec w domu to samorozwój, dbanie o formę, to przypływ endorfin i spokój ducha jednocześnie. Mamy nadzieję, że nasze wirtualne forum osłodzi Wam brak regularnych spotkań w studio, dzięki czemu po przerwie będziemy mogli wrócić do rytmu ochoczo i bezboleśnie.


Zapraszamy wszystkich - tych młodszych i starszych, zaawansowanych i początkujących, studentów Wydziału Teatru Tańca, a także przyszłych kandydatów - bez ograniczeń wiekowych oraz bez konieczności wcześniejszego doświadczenia tanecznego.

Wszystko czego potrzebujecie, to odrobina przestrzeni, butelka wody i wygodny ciuch. Zajęcia będą przygotowane tak, by nie wymagały dużo miejsca – ćwiczymy w naszych salonach, sypialniach i na tarasach.
Po aktywnym tygodniu, w piątki i soboty wbijamy w fotel i oglądamy Teatralne wydobycie, czyli z Archiwum R - gdzie przez najbliższe tygodnie będziemy przypominać nasze archiwalne premiery.


Z nadzieją oczekujemy momentu kiedy znów będziemy się mogli z Wami spotkać na Kilara 29. Tymczasem zostańmy w domu i afirmujmy radość i ciekawość nas samych w tych trudnych chwilach.

Szczegóły na naszym facebooku. Transmisje live w wydarzeniach.
#zostańwdomu #wbijamwfotel #zarażamyruchem #astwtt #teatrrozbark