Tańce towarzyskie dla seniorów

Tańce towarzyskie dla seniorów | grupa zaawansowana: wtorki 16.00 – 17.30 studio A | grupa początkująca: wtorki 17.30 – 19.00 |studio C

Zapisy do 17 września 2018 (poniedziałek), ograniczona liczba miejsc. Zajęcia rozpoczynają się 2 października (wtorek).

Zajęcia o charakterze taneczno – ruchowym kierowane do seniorów, którzy w aktywny sposób pragną wykorzystać swój czas. Poznanie różnych form tanecznych: tańców towarzyskich, tańców w kręgu i improwizacji, ćwiczeń i zabaw ruchowych oraz metod relaksacyjnych pozwoli na indywidualny rozwój w sferze ciała i ducha. Celem zajęć jest pobudzenie do aktywnego działania przez taniec i ruch; poznawanie różnych form artystycznego wyrazu, rozwijanie zainteresowań, integracja, dbanie o prawidłową postawę ciała, kondycję fizyczną i psychiczną, a także,a może przede wszystkim, dobra zabawa.
Prowadzenie: Ewelina Dehn

Koszt: 5 zł od osoby, za pojedyncze zajęcia.

EWELINA DEHN – z wykształcenia pedagog specjalny i terapeuta. Od 10 lat pracuje zawodowo z osobami starszymi, niepełnosprawnymi, a tym także dziećmi i młodzieżą. Przez wiele lat związana jako wolontariuszka oraz uczestniczka zajęć ze Śląskim Teatrem Tańca (Warsztaty Terapii przez Ruch, relaksacji, choreoterapia, świadomy ruch, Klanza). Przez pięć lat tańczyła w klubie tańca towarzyskiego Adik Bytom, trenowała także sztuki walki. Obecnie pracuje jako terapeutka zajęciowa w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Piekarach Śląskich oraz w Bytomskim Teatrze Tańca i Ruchu ROZBARK, gdzie prowadzi zajęcia z zakresu terapii tańcem i ruchem w Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Bytomiu (Katedra i Oddział Kliniczny Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej).

Szczegółowe informacje i zapisy: email: bow@teatrrozbark.pl | tel.: 32 428 13 11.