Korzystając ze strony internetowej teatrrozbark.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

  • 1) Administratorem Danych Osobowych jest Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Kilara 29, 41-902 Bytom, reprezentowany przez Adriana Lipińskiego - Dyrektora.
  • 2) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@teatrrozbark.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
  • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
  • 4) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas trwania działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, w Bytomiu.
  • 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • 6) Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, narusza przepisy Rozporządzenia.
  • 7) Korzystanie ze strony internetowej jest czynnością dobrowolną.

Sylwester w Teatrze

Teatr ROZBARK zaprasza na imprezę sylwestrową w rytmach swingu. W tę wyjątkową noc zabierzemy Państwa w magiczny, międzywojenny klimat jazzu, swingu, tanga i charlestona. Niepowtarzalny urok lat 20. zapewni profesjonalny dj i wodzirej z dużym doświadczeniem w imprezach sylwestrowych i karnawałowych. O północy, przy lampce szampana, zaprosimy Państwa do składania noworocznych życzeń przy akompaniamencie walca wiedeńskiego.

O kulinarne doznania w trakcie Sylwestra zadba Bistro Antrakt, które na tę noc przygotowało specjalne menu. W ofercie znalazły się między innymi: przystawki, zimny i gorący bufet w formie szwedzkiego stołu, danie główne, sałatki, desery i owoce. Dodatkowo bez ograniczeń napoje zimne i gorące.

Wierzymy, że zabawa sylwestrowa w naszej pięknej przestrzeni pozostanie dla Państwa niezapomnianym przeżyciem.

Koszt: 200 zł od osoby. Możliwość rezerwacji miejsca, po uprzedniej wpłacie zaliczki w wysokości 100 zł za osobę. Całą opłatę za bilety wstępu na wydarzenie należy uregulować do 16 grudnia 2018 r. (czwartek). Liczba miejsc ograniczona!


Szczegółowe informacje oraz zakup biletów: Bistro ANTRAKT, tel.: 512 069 613.

Bistro Antrakt (budynek Teatru ROZBARK) czynne jest w następujące dni: poniedziałek nieczynne, wtorek-piątek 10:00-19:00, sobota-niedziela 12:00-18:00.