Sylwester w Teatrze

31 grudnia (poniedziałek), godz. 19:00

Teatr ROZBARK zaprasza na imprezę sylwestrową w rytmach swingu. W tę wyjątkową noc zabierzemy Państwa w magiczny, międzywojenny klimat jazzu, swingu, tanga i charlestona. Niepowtarzalny urok lat 20. zapewni profesjonalny dj i wodzirej z dużym doświadczeniem w imprezach sylwestrowych i karnawałowych. O północy, przy lampce szampana, zaprosimy Państwa do składania noworocznych życzeń przy akompaniamencie walca wiedeńskiego.

O kulinarne doznania w trakcie Sylwestra zadba Bistro Antrakt, które na tę noc przygotowało specjalne menu. W ofercie znalazły się między innymi: przystawki, zimny i gorący bufet w formie szwedzkiego stołu, danie główne, sałatki, desery i owoce. Dodatkowo bez ograniczeń napoje zimne i gorące.

Wierzymy, że zabawa sylwestrowa w naszej pięknej przestrzeni pozostanie dla Państwa niezapomnianym przeżyciem.

Koszt: 200 zł od osoby. Możliwość rezerwacji miejsca, po uprzedniej wpłacie zaliczki w wysokości 100 zł za osobę. Całą opłatę za bilety wstępu na wydarzenie należy uregulować do 16 grudnia 2018 r. (czwartek). Liczba miejsc ograniczona!


Szczegółowe informacje oraz zakup biletów: Bistro ANTRAKT, tel.: 512 069 613.

Bistro Antrakt (budynek Teatru ROZBARK) czynne jest w następujące dni: poniedziałek nieczynne, wtorek-piątek 10:00-19:00, sobota-niedziela 12:00-18:00.

Kalendarium: