Street Dance

Street Dance | czwartki 17.00 – 18.00 | studio A

Zajęcia taneczne z zakresu wielu technik, takich jak: break dance, locking, popping, new style, wacking, house czy dancehall. Udział w zajęciach to nie tylko solidny trening fizyczny, ale także świetna lekcja historii tańców ulicznych.  Warsztaty przeznaczone dla dzieci w wieku 8 – 10 lat.

Prowadzenie: Paweł Szlinger
Koszt: pojedyncze wejście 20 zł lub karnet 50 zł (4 wejścia na wybrane zajęcia, do wykorzystania w ciągu 30 dni od momentu zakupu karnetu).


Osoby korzystające ze zniżek wynikających z posiadania Karty 3+ Liczna Rodzina proszone są o zabranie i okazanie przed wejściem na zajęcia karty dużej rodziny.

PAWEŁ SZLINGER - swoje pierwsze medale i wyróżnienia taneczne zdobył wraz z grupą hip-hopową „PRO” (Zabrze). Szkolił się pod okiem takich tancerzy jak: Arkadiusz Franczak, Iwona Tchórzewska, Paweł Gajos, Konrad Dąbrowski, Mateusz Sobecko. Od 21 roku życia uczęszczał do Studium Wokalno - Baletowego w Gliwicach, skąd przeniósł się do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie na Wydział Teatru Tańca w Bytomiu. W czasie swojej dotychczasowej edukacji uczestniczył m.in. w zajęciach z baletu, tańca współczesnego, improwizacji, contact improvisation oraz jogi z takimi wykładowcami i pedagogami gościnnymi jak: Jacek Łumiński, Louise Frank, Janusz Skubaczkowski, Sylwia Hefczyńska – Lewandowska, Sharon Reshef, Eva Lackova, Mikołaj Karczewski, Tomek Wesołowski, Katarzyna Gruca, Sebastian Zajkowski. Brał udział w wielu produkcjach tanecznych oraz eventach, takich jak występ w teledysku ArQue, oprawa taneczna nocy sylwestrowej 2013/2014 dla telewizji TVP, liczne spektakle taneczne i dramatyczne na deskach teatrów we Wrocławiu, Krakowie, Białymstoku, Bytomiu, Poznaniu. Uczestnik warsztatów tanecznych na Malcie w programie "You Can Dance - po prostu tańcz" w 2016 roku.

Szczegółowe informacje i zapisy: email: bow@teatrrozbark.pl | tel.: 32 428 13 11.