Korzystając ze strony internetowej teatrrozbark.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

  • 1) Administratorem Danych Osobowych jest Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Kilara 29, 41-902 Bytom, reprezentowany przez Adriana Lipińskiego - Dyrektora.
  • 2) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@teatrrozbark.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
  • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
  • 4) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas trwania działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, w Bytomiu.
  • 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • 6) Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, narusza przepisy Rozporządzenia.
  • 7) Korzystanie ze strony internetowej jest czynnością dobrowolną.

Sprzedaż

Bilety na wydarzenia odbywające się w Teatrze ROZBARK, można zakupić poprzez sklep internetowy, pod linkiem http://teatrrozbark.pl/sklep/ oraz w Kasie Teatru ROZBARK, która jest czynna tylko i wyłącznie w dniu spektaklu (patrz kalendarium), na dwie godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

Ceny biletów na spektakle prezentowane na scenie Teatru ROZBARK podawane są każdorazowo przed wydarzeniem.

Bilety ulgowe przysługują: 

  • emerytom,
  • rencistom,
  • uczniom i studentom (z ważnymi legitymacjami, które należy okazać wraz z biletem przy wejściu na widownię) oraz pracownikom instytucji kultury.

Wejściówki w cenie 10,00 zł przysługują studentom uczelni artystycznych i uczniom szkół baletowych.

Teatr ROZBARK jest partnerem programów "3+ Liczna Rodzina", "Bytomska Karta Seniora".

Karta "3+ Liczna Rodzina" uprawnia do:
- 40% zniżki na zakup biletów na spektakle własne grane w Bytomskim Teatrze Tańca i Ruchu ROZBARK,
- 20% zniżki na warsztaty taneczne w ofercie stałej.

"Bytomska Karta Seniora" uprawnia do 50% zniżki na zakup biletów na spektakle własne grane w Bytomskim Teatrze Tańca i Ruchu ROZBARK.

Ceny biletów podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
Każdy bilet sprzedawany on-line jest droższy o opłatę manipulacyjną, która wynosi 1,50 zł.