Korzystając ze strony internetowej teatrrozbark.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

 • 1) Administratorem Danych Osobowych jest Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Kilara 29, 41-902 Bytom, reprezentowany przez Adriana Lipińskiego - Dyrektora.
 • 2) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@teatrrozbark.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
 • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
 • 4) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas trwania działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, w Bytomiu.
 • 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • 6) Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, narusza przepisy Rozporządzenia.
 • 7) Korzystanie ze strony internetowej jest czynnością dobrowolną.

SOLO DUO FESTIWAL 2020 | ELIMINACJE POLSKA

Teatr ROZBARK i  eferte_Fundacja Rozwoju Tańca zapraszają na 13. polskie eliminacje do Międzynarodowego Festiwalu Solo Duo Dance, który odbywa się już od dwudziestu lat w Budapeszcie.

Do 25 listopada 2019 r. przyjmowane są zgłoszenia młodych artystów, którzy podzielą się swoją twórczością i wrażliwością taneczną i choreograficzną na naszej scenie.
Zgłoszenia należy przesłać na adres: 
eferte.soloduo@gmail.com

Formy prezentacji to solówki (do 6 minut) i duety (do 9 minut). Prezentacje odbędą się 1 grudnia 2019 r. na Scenie Teatru ROZBARK (ul. Kilara 29 Bytom).

JURY W SKŁADZIE:

 • Joanna Chitruszko (Festiwal Kalejdoskop - Białystok),
 • Anna Duda (AST WTT),
 • Adam Kamiński - Festiwal Mandala (Wrocław),
 • Alexey Torgunakov (Teatr Rozbark),
 • Marek Wieczorek (Pink Mama Theater).

Niezależny obserwator: Anna Piotrowska (eferte)

Pierwsza edycja SoloDuo odbyła się w 2000 r. w Budapeszcie. Festiwal jest międzynarodową platformą małych form tańca współczesnego, na której prezentują się tancerze i choreografowie m.in. z Węgier, Polski, Czech, Szwecji, Rosji, Portugalii, Francji, Holandii, Belgii, Niemiec, Meksyku, Korei, Izraela, Turcji, Austrii. Festiwal wciąż się rozwija. Od kilku lat tworzone są półfinały (Polska, Czechy, Niemcy, Węgry). Najbliższa edycja Festiwalu (styczeń 2020 r.), odbywa się w Mu Theatre w Budapeszcie. Rywalizować ze sobą będzie  ok. 30 choreografii. Przedstawienia zostaną ocenione przez międzynarodowe jury i kwalifikowane do wieczoru finałowego. Sam występ w tych miejscach, przy profesjonalnej obsłudze jest ogromnym wyróżnieniem i zdobyciem niecodziennego doświadczenia. Finał w Budapeszcie odbędzie się w terminie: 15-19 stycznia 2020.

Termin finału 15-19 STYCZNIA 2020 w Budapeszcie, MOHA & MU THEATRE
organizator: Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, eferte_Fundacja Rozwoju Tańca.

regulamin i karta zgłoszenia do pobrania:
https://docs.google.com/document/d/1NoXYKvRkuKP7MshJLXHaOHPgm8jfb1S6LzKuPoCZbh4/edit?usp=sharing