Korzystając ze strony internetowej teatrrozbark.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

  • 1) Administratorem Danych Osobowych jest Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Kilara 29, 41-902 Bytom, reprezentowany przez Adriana Lipińskiego - Dyrektora.
  • 2) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@teatrrozbark.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
  • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
  • 4) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas trwania działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, w Bytomiu.
  • 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • 6) Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, narusza przepisy Rozporządzenia.
  • 7) Korzystanie ze strony internetowej jest czynnością dobrowolną.

Senior Dance – warsztaty ruchowe dla seniorów

24-28 czerwca 2019, godz. 10:00 – 13:00 Senior Dance – warsztaty ruchowe dla seniorów | Teatr ROZBARK.

Koszt: 50 zł/osoba za 5 dniowy warsztat. Ilość miejsc ograniczona.

Taniec współczesny dla seniorów, prowadzenie: Szymon Dobosik.
Prawdopodobnie nie ma zdrowego człowieka, który by w życiu chociaż raz nie zatańczył. Ta forma ruchu dostarcza człowiekowi wielu emocjonalnych wzruszeń i często jest związana z najważniejszymi wydarzeniami w jego życiu. Ważnym jest fakt, że taniec daje bogatą różnorodność poruszania, a to sprawia, że każdy może znaleźć taką formę ruchu, która jest odpowiednią dla jego osobowości. Warsztat przybliży podstawowe techniki tańca współczesnego i improwizacji.

SZYMON DOBOSIK
Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu. W 2013 zagrał w dwóch dyplomach „Transdyptyk” w reż. Anny Piotrowskiej oraz „Jak wam się podoba” w reż. Briana Michaelsa. W ramach zajęć na uczelni współpracował m.in. z Anną Piotrowską, Louis Frank, Sharon Reshef, Arie Bursztynem, Hilke Diemer, Scottem Lyonsem, Josephem Fruckiem. Uczestnik VI edycji Gdańskiego Festiwalu Tańca, na którym zaprezentował solo „Pełza dusza wśród motyli, cztery czarne krokodyle”. W 2014 wziął udział w Ohrid Summer Festival w Macedonii. Finalista SoloDuo Dance Festival 2015 w Budapeszcie z duetem „I że Cię nie opuszczę aż do śmierci”. Uczestnik Ogólnopolskiego Studenckiego Festiwalu „Kontestacje” (Lublin) oraz Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Niezależnych (Ostrów Wielkopolski) ze spektaklem „Jetzt/Teraz” polsko-niemieckiego kolektywu Little:interference.

Senior Dance warsztaty taneczno-ruchowe dla seniorów, prowadzenie: Beata Grzelak-Szweda.
Warsztat pomaga w rozbudzeniu kreatywności uczestników, pomaga w przełamywaniu barier interpersonalnych, pogłębianiu wiedzy na temat własnego ciała i jego możliwości. Uczy ekspresji poprzez ruch i taniec. Przeprowadzone zostaną również tańce w kręgu oraz integrujące grupę. Każdy cykl zajęć zakończony zostanie relaksacją i ćwiczeniami oddechowymi.

BEATA GRZELAK-SZWEDA
Tancerz-pedagog, instruktor terapii zajęciowej. W latach 2000-2013 związana ze Śląskim Teatrem Tańca, w Teatrze ROZBARK pracuje od 2014 roku. Ukończyła studia socjologiczne o specjalności praca socjalna na Uniwersytecie Śląskim. Wielokrotnie uczestniczyła w Międzynarodowych Warsztatach Tańca Integracyjnego, prowadzonych m.in. przez Pietro Cardillo i Victorię Day Fox, Warsztatach Terapii przez Ruch, prowadzonych przez specjalistów z USA (Lynn Kable, Joe Martino, Gail Frizzel, Teya Sepinuk), w warsztatach „Muzyka i ruch w działaniach terapeutycznych” przy Akademii Muzycznej w Katowicach. Na co dzień prowadzi zajęcia w zakresie Terapii przez Ruch i realizuje spektakle z osobami niepełnosprawnymi, podopiecznymi Domów Pomocy Społecznej oraz innych placówek. Od 2014 roku zaangażowana w prowadzenie systematycznych zajęć taneczno-ruchowych grupy INTEGRA.