Korzystając ze strony internetowej teatrrozbark.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

  • 1) Administratorem Danych Osobowych jest Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Kilara 29, 41-902 Bytom, reprezentowany przez Adriana Lipińskiego - Dyrektora.
  • 2) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@teatrrozbark.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
  • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
  • 4) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas trwania działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, w Bytomiu.
  • 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • 6) Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, narusza przepisy Rozporządzenia.
  • 7) Korzystanie ze strony internetowej jest czynnością dobrowolną.

REVolutions Dance | warsztaty

28 listopada (czwartek), godz. 13:30 prezentacja spektaklu w wykonaniu REVolutions Dance (USA), wstęp wolny.

28 listopda (czwartek), godz. 14:0015:30 praktyczny warsztat dla nauczycieli i pedagogów tańca prowadzenie REVolutions Dance (USA), wstęp wolny, ograniczona liczba miejsc (25 osób), decyduje kolejność nadesłania zgłoszeń.

Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 27.11.2019 roku, do godziny 14:00 na adres pr@teatrrozbark.pl


W dniu 28 listopada w godz 14:00–15:30 w Teatrze Tańca Rozbark w Bytomiu odbędą się warsztaty dla trenerów i nauczycieli, którzy pracują z uczniami pełnosprawnymi i niepełnosprawnymi. Warsztaty poprowadzą niepełnosprawni, profesjonalni tancerze amerykańscy z Florydy i Kalifornii. W trakcie zajęć tancerze zaprezentują techniki integracji i współpracy, które mogą tworzyć nowe kreatywne doświadczenia i w ten sposób prowadzić do wzajemnego zrozumienia i szacunku. Warsztaty będą prowadzone przy użyciu technik stosowanych na zajęciach tanecznych, z naciskiem na indywidualny sposób poruszania się każdego z uczniów oraz sposobu wyrażania siebie.

Grupa tancerzy amerykańskich REVolutions Dance angażuje się w programy edukacyjne, promujące różnorodność w sztuce i pomagające uczniom rozpoznać swoje wyjątkowe i indywidualne umiejętności. Równolegle prowadzi profesjonalne programy taneczne. W ramach wizyty w Polsce w dniach 25 listopada do 6 grudnia artyści przeprowadzą szereg warsztatów w Krakowie i Warszawie, będą też gośćmi Teatru Tańca Rozbark w Bytomiu.

REVolutions Dance założona w 2005 roku przez Dwayna Scheunemanna i Amie West, REVolutions Dance inspiruje publiczność w niezwykły sposób. Oprócz tańca profesjonalnego, grupa REVolutions zajmuje się projektami społecznymi dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które mają na celu integrację osób o różnych umiejętnościach. Poprzez kreatywną współpracę tancerzy z choreografami, studentami i publicznością, grupa REVolutions Dance wpiera rozwój programów edukacyjnych promujących różnorodność w sztuce. Tancerze, którzy występowali już w wielu ośrodkach w Stanach Zjednoczonych, również w Izraelu, Rosji i Chinach, poprowadzą w Krakowie, Bytomiu i Warszawie integracyjne warsztaty tańca dla osób z niepełnosprawnościami i osób pełnosprawnych.

Więcej informacji na temat REVolutions Dance: www.revdance.org