Korzystając ze strony internetowej teatrrozbark.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

  • 1) Administratorem Danych Osobowych jest Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Kilara 29, 41-902 Bytom, reprezentowany przez Adriana Lipińskiego - Dyrektora.
  • 2) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@teatrrozbark.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
  • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
  • 4) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas trwania działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, w Bytomiu.
  • 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • 6) Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, narusza przepisy Rozporządzenia.
  • 7) Korzystanie ze strony internetowej jest czynnością dobrowolną.

ProPositions / Would You Marry Out Of Convenience?

27 czerwca (sobota), godz. 18:00 | Bilety: 5 zł. Wszystkie miejsca nienumerowane.

ProPositions

Koncept&Choreografia: Kamil Pilarski
Muzyka: Georgia Nicolaou
Asystent: PALMYRE COLLIN
Kostiumy: ANDREA RENON
Wykonawcy: ANDREA RENON, Iris Ton, MELANIE HELLER, NATASJA VONK, TAMAR RIANI

Muzycy:
TROMBONE - SALVATORE CUCCARO
PERCUSSION - GABRIELE PETRACCO
VIOLIN - BRUNO VAN ESSEVELD
VIOLONCELLO - MIKAELA GRÖNBERG

Koncept projektu obraca się wokół walki pomiędzy byciem niezależną i silną kobietą, a pozostawaniem w stereotypie żony i matki. W każdym z przypadków musimy wybrać własną drogę i przyjąć „propozycje” jakie daje nam życie. 

Would You Marry Out Of Convenience?

Koncept i Choreografia: Anna Majcher
Wykonanie: Kamil Pilarski

Spektakl jest poszukiwaniem odpowiedzi na pytanie, czy warto zawrzeć związek małżeński z rozsądku. To dialog pomiędzy bardzo entuzjastycznym młodym tancerzem i dwanaście lat starszą doświadczoną życiowo choreograf. Inne oczekiwania i doświadczenia życia w koło mieszają się w powtarzających dyskusjach - dając mniej nadziei na „długo i szczęśliwie”.
Spektakl jest emocjonalną, wizualną i fizyczną ilustracją walki umysłu w stresującej sytuacji podejmowania decyzji.  To próba złapania nieuchwytnych synaps miłości i szczęścia, która nigdy nie dojdzie do skutku.