Pracownia Ruchu

Pracownia Ruchu (taniec współczesny) | wtorki godz. 18.15 – 19.15 | studio A

Zajęcia oparte na podstawach tańca współczesnego, zbudowane na dynamicznych choreografiach wykorzystujących zarówno floorwork jak i silną pracę korpusu i górnej części ciała. Zajęcia poszerzają wrażliwość ruchową młodych tancerzy i wpływają pozytywnie na rozwój ekspresji ruchowej.

Prowadzenie: Angelika Tomasiak

Koszt: pojedyncze wejście 20 zł lub karnet 50 zł (4 wejścia na wybrane zajęcia, do wykorzystania w ciągu 30 dni od momentu zakupu karnetu).

Osoby korzystające ze zniżek wynikających z posiadania Karty 3+ Liczna Rodzina proszone są o zabranie i okazanie przed wejściem na zajęcia karty dużej rodziny.

ANGELIKA TOMASIAKtancerka Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w roku 2004 uczęszczając na zajęcia do zespołu ludowego „KRAKOWIACY” prowadzonego przez Marię Osadzińską, w tym samym czasie poznawała technikę tańca współczesnego i technikę tańca klasycznego pod opieką Agnieszki Krajewskiej, uczęszczała również na zajęcia do Krakowskiego Teatru Tańca DF ucząc się od Katarzyny Skawińskiej. Związana z Teatrem Słowa i Tańca w Krakowie Jadwigi Klimkowicz - tam poznawała technikę aktorską i robiła projekty z aktorami Teatru Ludowego: Tadeuszem Łomnickim („Kobiety”, „Przygody Sindbada żeglarza”, „Płacz po Izoldzie - Gałczyński”) i Piotrem Piechą, z aktorkami Teatru Starego: Moniką Jakowczuk („Kubuś Puchatek”) i Urszulą Kiebzak oraz z Sławą Bednarczyk i Janem Bożykiem (projekty o tematyce patryjotycznej) Maciejem Ferlak i Markiem Pyś ( „Śluby Panieńskie” „ Damy i Huzary”). Z Claudią Jeschke rekonstrukowała fragmenty „Popoudnia Fauna”, „Święta Wiosny”, „Don Juana”. Odbyła tygodniowe praktyki na warsztatach terapii przez ruch. Uczęszczała również na warsztaty do Jozefa Frucek (choreografia, kompozycja), Scotta Lyons i Wernera Brecht (BMC), Ariela Bursztyn (contact improvisation) oraz Louise Frankenhuis (technika Liomona). W 2013r. grała w filmie taneczno-aktorskim "LOKATOR". W roku 2013/2014 pracowała nad spektaklem dyplomowym "TRANSDYPTYK" w reż. Anny Piotrowskiej oraz nad spektaklem Briana Michaelsa "JAK WAM SIE PODOBA". W roku 2014 otrzymała certyfikat ukończenia warsztatów musicalowych prowadzonych przez Ross Campbell i Johnathan Tweedie.

szczegółowe informacje i zapisy: email: bow@teatrrozbark.pl | tel.: 32 428 13 11.