Powrót Szałaputków | TeatrRyle z Poznania

Drodzy widzowie!

dziękujemy za liczne przybycie do Teatru ROZBARK na kolejny poranek teatralny. Tym razem dla najmłodszych widzów zaprezentowaliśmy pełen humoru spektakl „Powrót szałaputków”, w wykonaniu Marioli i Marcina Ryl-Krystianowskich.

Wszystkich tych, którzy z jakiś powodów nie dotarli do nas zapraszamy do śledzenia naszego repertuaru i uczestnictwa w kolejnym poranku teatralnym.


„Powrót szałaputków” to pełen humoru spektakl dla najmłodszych widzów z wartką, czasami wręcz dramatyczną akcją. Bajka opowiada o przygodach nie do końca rozsądnych kurczaków, które niepomne przestróg swojej mamy narażają się na niebezpieczeństwa. Mama Kura bardzo się stara chronić swoje dzieci. Karmi je, dba o bezpieczeństwo na podwórku, poucza. Ale dzieci, jak to dzieci (znacie to przecież), nie zawsze pamiętają o przestrogach. Gdy tylko w pobliżu pojawia się wiecznie głodny Lis, natychmiast wpadają w tarapaty. Jedyną osobą, która mogłaby im pomóc, jest bardzo płochliwa Myszka. Czy dwa małe Kurczaki i Mysz są w stanie zwyciężyć chytrego, sprytnego i przebiegłego Lisa? Czy Myszka przezwycięży swój strach i jak potoczą się losy tej nieco zwariowanej trójki bohaterów?