Korzystając ze strony internetowej teatrrozbark.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

  • 1) Administratorem Danych Osobowych jest Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Kilara 29, 41-902 Bytom, reprezentowany przez Adriana Lipińskiego - Dyrektora.
  • 2) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@teatrrozbark.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
  • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
  • 4) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas trwania działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, w Bytomiu.
  • 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • 6) Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, narusza przepisy Rozporządzenia.
  • 7) Korzystanie ze strony internetowej jest czynnością dobrowolną.

Pomsta

informujemy, iż bilety na piątkowy spektakl "Pomsta" zostały wyprzedane! Zapraszamy do zapoznania się z bieżącym repertuarem Teatru ROZBARK.

24 kwietnia, godz. 19:00

Dwie pełne godziny świetnej rozrywki, zabawy oraz humoru - to gwarantują twórcy kultowej już i bodaj najlepszej śląskiej komedii muzycznej, jaką jest „POMSTA”. "Pomsta" to znakomicie przyjęty przez publiczność , zawsze z owacjami na stojąco komedia na podstawie "Zemsty" Aleksandra Fredry. Fabuła spektaklu opowiada o wzajemnych waśniach autochtonów (hanysów) i przybyszów z kongresówki (goroli).

W rolę bohaterów "Pomsty" Mariana Makuli wcielą się znakomici śląscy aktorzy. Libretto do spektaklu „Pomsta” napisał ceniony satyryk i artysta kabaretowy Marian Makula. Muzykę do spektaklu - w stylu rhythmandbluesowym – skomponowała znana szerszemu gronu ze słynnej „Małgoski” Maryli Rodowicz Katarzyna Gaertner. Premiera miała miejsce 1997 roku - w sezonie teatralnym 1997/1998 zagrano prawie sto przedstawień. W 2007 roku autor libretta Marian Makula postanowił powrócić do tego widowiska, i tym sposobem w 2007 roku "Pomsta" wróciła - odświeżona i jeszcze bardziej śmieszna . Teraz kolejna , jeszcze zabawniejsza odsłona w reżyserii Izabelli Malik! Zapraszamy na premierę !

Obsada:

Cześnik- Krzysztof Wierzchowski
Papkin- Tomasz Białek
Rejent- Adam Żaak
Dyndalski- Marian Makula (autor)
Wacław- Kamil Baron
Podstolina- Marta Tadla
Klara- Katarzyna Makula
Mularz- Marcin Włosiński


https://www.facebook.com/musicalpomsta?fref=nf