Korzystając ze strony internetowej teatrrozbark.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

  • 1) Administratorem Danych Osobowych jest Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Kilara 29, 41-902 Bytom, reprezentowany przez Adriana Lipińskiego - Dyrektora.
  • 2) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@teatrrozbark.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
  • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
  • 4) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas trwania działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, w Bytomiu.
  • 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • 6) Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, narusza przepisy Rozporządzenia.
  • 7) Korzystanie ze strony internetowej jest czynnością dobrowolną.

Nie ograniczaj... mnie

24 lutego (sobota), godz. 19.00 „Nie ograniczaj... mnie” | INTEGRA 


Bilety w cenie: 10 zł od osoby.

Koncepcja i koordynacja:
Ewelina Dehn,
Beata grzelak-Szweda,


Choreografia: 
uczestnicy Integry,

Tańczą:
Bogusława Mazur,
Anna Pyka,
Katarzyna Kamyszek,
Anna Nogieć,
Irena Błoszyk,
Agnieszka Szuty,
Ewelina Dehn,
Nikola Aleksa,
Beata Grzelak,
Andrzej Sadowski,
Stanisław Krasiński,
Adam Cieślik,
Daniel Frydrychowski,
Karol Błoszyk,
Andrzej Broda,

Jakub Fiema,


Światła:
Paweł Murlik,
Michał Wawrzyniak,
Dastin Greczyło,
Marcin Aleksiej,

Muzyka:
kolaż muzyczny,


Czas: 80 min.
Prezentacja „Nie ograniczaj...mnie” jest efektem pięciomiesięcznej pracy grupy Integra. Jest to historia opowiadająca o osobach niepełnosprawnych, o ich dążeniu do marzeń i pragnień niekiedy niezrozumiałych dla ludzi zdrowych. Zostało tu pokazanych wiele emocji, a także trud w dążeniu do osiągnięcia celu. Ograniczenie, niepełnosprawność, czyli co? Nieumiejętność chodzenia? Ograniczenia intelektualne? Czy może po prostu nieumiejętność radzenia sobie z czymś lub kimś? Czy też brak zrozumienia społeczeństwa osób niepełnosprawnych? Prezentacja ma na celu pokazanie, że tak naprawdę każdy z nas może być osobą niepełnosprawną... ponieważ czegoś nie potrafi, nie radzi sobie z jakąś sytuacją. Niepełnosprawność postrzegana przez innych, budowanie barier i stereotypów, strach i lęk przed nią?A może pełna jej akceptacja, zrozumienie i bycie w tej całej sytuacji sobą. Nie ograniczaj...mnie i innych bo każde marzenia są warte poświęceń i wyrzeczeń.

INTEGRA
Ideą, która nam towarzyszy jest szeroko pojęta integracja między osobami pełno i niepełnosprawnymi. Wierzymy, że chęć do działania, wyrażania siebie poprzez teatr jest tą siłą, która może połączyć ludzi i wykrzesać z nich to, co najlepsze. Chcemy, aby INTEGRA była przestrzenią dla ludzi i między ludźmi, ich azylem i strefą wolności.