Korzystając ze strony internetowej teatrrozbark.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

  • 1) Administratorem Danych Osobowych jest Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Kilara 29, 41-902 Bytom, reprezentowany przez Adriana Lipińskiego - Dyrektora.
  • 2) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@teatrrozbark.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
  • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
  • 4) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas trwania działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, w Bytomiu.
  • 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • 6) Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, narusza przepisy Rozporządzenia.
  • 7) Korzystanie ze strony internetowej jest czynnością dobrowolną.

N/EBO

22 lutego (sobota), godz. 18:00 N/EBO, spektakl dyplomowy studentów IV Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu Akademii Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie | wszystkie miejsca nienumerowane

23 lutego (niedziela), godz. 18:00 N/EBO, spektakl dyplomowy studentów IV Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu Akademii Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie | wszystkie miejsca nienumerowane

Bilety w cenie: 20 zł normalny, 10 zł ulgowy.

Choreografia: Anna Godowska we współpracy z tancerzami,
Scenariusz: Anna Godowska, Sławomir Krawczyński,
Dramaturgia, współpraca reżyserska: Sławomir Krawczyński,
Asystent choreografa: Patryk Durski,
Teksty: studenci,
Muzyka (cz. 1): Peter Łyczkowski,
Muzyka (cz. 2): Max Richter,
Video: Peter Łyczkowski,
Zdjęcia: Peter Łyczkowski,
Grafika: Peter Łyczkowski,
Reżyseria oświetlenia: Sławomir Krawczyński,
Realizacja oświetlenia: Michał Wawrzyniak,
Realizacja dźwięku: Mariusz Michalik,
Realizacja video: Agnieszka Czichy,
Obsługa sceny: Marian Pawski, Krzysztof Kowolik,
Koordynacja, promocja: Agnieszka Czichy,
Obsada: Bartłomiej Błoch, Katarzyna Borza, Karolina Januszek, Monia Jarosińska, Wojciech Kałuża, Angelika Karal, Monika Kołodziejska, Małgorzata Kowalczyk, Magdalena Malik, Monika Nowak, Maria Pasek, Karolina Rentflejsz, Paulina Sajda, Kacper Szklarski, Łukasz Szleszyński, Agnieszka Tańska, Anna Turczyńska, Sebastian Wylot, Daniel Zych.
Czas: około 90 minut.

„N/EBO” to spektakl w dwóch częściach zrealizowany w oparciu o prace studentów WTT, powstałych na warsztatach Anny Godowskiej i Sławomira Krawczyńskiego, będących wprowadzeniem do metody tych artystów opartej na pracy z nieświadomością i snami, stanowiącą oryginalne zastosowanie idei psychologii analitycznej C. K. Junga oraz psychologii zorientowanej na proces Arnolda Mindell'a w praktyce tańca i teatru.

Część pierwsza to, wysnuta z dziewiętnastu fantazji studentów Wydziału Teatru Tańca na temat Bytomia, opowieśćo cienistej stronie miasta, jego samotności i nigdy nie wypowiedzianym buncie, który w naszych czasach, nawet gdyby zaistniał, nieuchronnie trafiłby w pustkę.

Część druga prowadzi na drugą stronę lustra i jest poniekąd odpowiedzią na problemy współczesnych miast. To spojrzenie w stronę życia i tego, co nam daje: możliwości tworzenia i stawania się sobą.