Korzystając ze strony internetowej teatrrozbark.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

  • 1) Administratorem Danych Osobowych jest Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Kilara 29, 41-902 Bytom, reprezentowany przez Adriana Lipińskiego - Dyrektora.
  • 2) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@teatrrozbark.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
  • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
  • 4) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas trwania działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, w Bytomiu.
  • 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • 6) Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, narusza przepisy Rozporządzenia.
  • 7) Korzystanie ze strony internetowej jest czynnością dobrowolną.

MNEMOSYNE

29 czerwca 2019 (sobota), godz. 19:00 „MNEMOSYNE” | Kamea Dance Company (Izrael), choreografia: Tamir Ginz | Scena BECEK, Pl. Karin Stanek 1

Bilety w cenie: 40 zł ulgowy, 50 zł normalny.

Choreografia: Tamir Ginz,
Tańczą: Ayelet Alfo, Sagi Baleli, Jonatan Bukschtein, Tom David, Lorris Eichinger, Noam Ephron, Eddy Hersaut Calazel, Einav Kringel, Lou Landre, Alma Lauer, Rona Lerner, Vladislav Panasyuk, Peter Starr, Elliot Thompson,
Muzyka: Avi Belleli,
Dramaturgia: Yoav Michaeli,
Kostiumy: Inbal Ben Zaken,
Scenografia: Adam Keller,
Światła: Shay Yehudai,
Czas: 65 min.

Wspomnienia budują i burzą, ścigają – ale i gasną… Skąd idę, dokąd zmierzam, czego jestem częścią?

Przedstawienie jest opowieścią o zbiorowej tożsamości i dziedzictwie, o świętowaniu i rytuałach zderzonych z osobistą tożsamością, którą kształtują indywidualne wspomnienia. Nikt przecież samodzielnie nie przezwycięży zbiorowej opowieści.

Tamir Ginz (choreografia) i Avi Belleli (muzyka) po raz trzeci wspólnie stworzyli przedstawienie unikatowe. Mnemosyne to nowy krok na drodze rozwoju zespołu, unikalny alfabet ruchowy Ginza tworzony dla Kamea Dance Company. Premiera uświetniła piętnastolecie działalności zespołu.

KAMEA DANCE COMPANY to jeden z najważniejszych izraelskich zespołów tańca współczesnego. Zespół znany jest z wyjątkowego stylu, który łączy w sobie silne motywy dramatyczne i intensywny ruch wirtuozowski. Dyrektor artystyczny Tamir Ginz tworzy kolorowe i pełne ekspresji choreografie.
Kamea Dance Company cieszy się uznaniem krytyków i publiczności zarówno, w Izraelu, jak i poza granicami kraju. Zespół tworzy 14 wszechstronnie utalentowanych, pełnych pasji tancerzy. Na bogaty repertuar zespołu składają się zarówno choreografie własne, jak i dzieła uznanych na całym świecie choreografów gościnnych. Zespół zaangażowany jest również w projekty społeczne i edukacyjne.

Karnety na spektakle (zakup możliwy tylko w kasie Teatru ROZBARK):
  • 130 zł karnet na wszystkie spektakle, dla uczniów bytomskich szkół, zakup możliwy tylko w kasie Teatru, po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej.
  • 180 zł ulgowy karnet na wszystkie spektakle, zakup możliwy tylko w kasie Teatru, po okazaniu dokumentu uprawniającego do zniżek (bilety ulgowe przysługują: emerytom, rencistom, uczniom i studentom).
  • 270 zł karnet na wszystkie spektakle, zakup możliwy tylko w kasie Teatru.