Korzystając ze strony internetowej teatrrozbark.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

  • 1) Administratorem Danych Osobowych jest Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Kilara 29, 41-902 Bytom, reprezentowany przez Adriana Lipińskiego - Dyrektora.
  • 2) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@teatrrozbark.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
  • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
  • 4) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas trwania działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, w Bytomiu.
  • 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • 6) Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, narusza przepisy Rozporządzenia.
  • 7) Korzystanie ze strony internetowej jest czynnością dobrowolną.

Międzynarodowy projekt ARTIL

20 września (piątek), godz. 19:00 Międzynarodowy projekt ARTIL Ukraina, Austria, Polska

21 września (sobota), godz. 19:00 Międzynarodowy projekt ARTIL Ukraina, Austria, Polska

Bilety w cenie: 25 zł ulgowy, 35 zł normalny.

Pokaz finałowy projektu artystyczno-edukacyjnego dla młodych choreografów i tancerzy, studentów oraz absolwentów uczelni i wydziałów tańca i choreografii na Ukrainie, w Austrii i w Polsce. Projekt zainicjowany przez ukraińskie stowarzyszenie Contemporary Dance Platform w Kijowie, realizowany w międzynarodowym partnerstwie z instytucjami w Polsce (Centrum Kultury w Lublinie, Jazdaa Polska! Fundacja na rzecz młodych twórców) i Austrii (Anton Bruckner Private University Linz, Studio Fugu Verein für Förderung Mund Vermittlung zeitgenössischer Kunst (PUC), Verein zur Förderung des zeitgenössischen Tanzes in Oberösterreich).

20 września (piątek), godz. 19:00

Daniel Leżoń, Polska
“IMSPACE: The ways of light”

Svitlana Oleksiuk, Ukraina
“Alter Ego, or 7 scenes for the transformation of the Self”

Mariia Salo, Ukraina
“ERROR 404”

Marcela Lopez, Argentyna / Austria
“GROUP PIECE NUMBER 1”


21 września (sobota), godz. 19:00

Katharina Ludwig, Austria
“The tribe”

Oleksandra Lytvyn, Ukraina
“EXIT (the best doesn’t exist)”

Rita Lira, Ukraina
“The Cycle”

artil