Korzystając ze strony internetowej teatrrozbark.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

  • 1) Administratorem Danych Osobowych jest Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Kilara 29, 41-902 Bytom, reprezentowany przez Adriana Lipińskiego - Dyrektora.
  • 2) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@teatrrozbark.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
  • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
  • 4) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas trwania działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, w Bytomiu.
  • 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • 6) Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, narusza przepisy Rozporządzenia.
  • 7) Korzystanie ze strony internetowej jest czynnością dobrowolną.

MICHAŁ WOŹNICA

tancerz, aktor, choreograf, czterokrotny zwycięzca maratonu tanecznego im. Bill’ego Haleya. Studiował w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, specjalizacja Aktor Teatru Tańca (obecnie Akademia Sztuk Teatralnych im S. Wyspiańskiego). Taniec zajął kluczowe miejsce w jego życiu. Jako inspirację do twórczości artystycznej wybrał styl amerykańskich tańców swingowych z lat 20-tych, 30-tych i 40-tych. Prowadził agencję eventową „Swing Step”, w ramach której organizował i występował w widowiskach rozrywkowych opartych na żywiołowych tańcach swingowych w unikalnej formule łączącej takie style jak lindy hop, authentic jazz, charleston, boogie woogie, rock and roll, shag, balboa i tzw. aerials/airsteps (elementy akrobatyki). W 2009 roku zdobył Mistrzostwo Polski w Rock and Roll’u lat 50-tych na turnieju w Zawierciu organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie „Boogie Woogie”. W tym samym roku w kategorii „Boogie Woogie” zdobył również Mistrzostwo Warszawy, zajął III miejsce na Mistrzostwach Polski oraz vice mistrzostwo w klasyfikacji Grand Prix Pucharu Polski w „Boogie Woogie”. Startował w World Cup Boogie Woogie (WRRC) w Niemczech, Austrii i Finlandii. Półfinalista pierwszych edycji programów: „Mam Talent” (2008) oraz „Tylko Taniec” („Got to Dance”, 2012). Wielokrotnie występował również w programie „Jaka to Melodia” (2009-2012) oraz „Jak Oni Śpiewają” (2011). Współpracował i występował w spektaklach m.in. Jacka Łumińskiego, Palle’go Granhøj, Jozefa Frucek, Anny Piotrowskiej, Wojciecha Kościelniaka, Jakuba Lewandowskiego, Sylwii Hefczyńskiej, Piotra Cieślaka, Anny Baumgart, Lorenza Salveti, Dominiki Knapik, Waldemara Raźniaka, Janusza Skubaczkowskiego, Claudii Jeschke. Od 2008 roku prowadzi warsztaty taneczne i animacje dla dzieci podczas balów, zabaw i urodzin.