Kabaret Nowaki w programie „Moda na Nowaki”.

26 lutego (niedziela), godz. 20.00 | Kabaret Nowaki w programie „Moda na Nowaki”.

Bilety w cenie: 40 zł od osoby, do nabycia w kasie Teatru bądź na www.kabaretowebilety.pl płatność tylko gotówką

Kabaret tworzą: Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in.: Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.
Program „Moda na Nowaki” to wciąż zmieniany i uaktualniany zestaw skeczy i piosenek, wśród których znajdziecie najbardziej popularne i lubiane postaci i hity oraz zupełne nowości nieznane ze szklanego ekranu.


Bilety dostępne w kasie Teatru ROZBARK (tel.: 32 428 13 11) oraz na www.kabaretowebilety.pl płatność tylko gotówką

Kasa Teatru czynna do końca stycznia w godzinach 14.00 do 19.00 (poniedziałek-piątek), od 1 lutego (środa) w godzinach 9.00-16.00 (poniedziałek-piątek).