Joga

Joga | piątki godz.18.00 – 19.30 | studio C

Joga jest zjednoczeniem ciała i umysłu, to starożytny system dbania o zdrowie, który uczy zarówno przyjmowania stabilnej pozycji ciała jak i prawidłowego oddechu. Pomaga walczyć ze stresem, a także sprawia, że ciało staje się bardziej sprężyste, a ruchy pełniejsze i bardziej harmonijne.
Podczas zajęć uczestnicy uczą się m.in. uważności podczas wchodzenia w asany (pozycje), pracy poszczególnych części ciała oraz połączenia oddechu z płynnym przejściem z jednej asany do kolejnej. W trakcie zajęć często wykorzystywane są następujące pomoce: koce, kostki oraz paski, pomagając uczestnikom pełniej wejść i doświadczyć konkretnej pozycji. Zajęcia kończą się zasłużonym i oczekiwanym przez wszystkich relaksem.


Prowadzenie: Magdalena Herwy
Koszt: pojedyncze wejście: 25 zł lub karnet 60 zł (4 wejścia na wybrane zajęcia, do wykorzystania w ciągu 30 dni od momentu zakupu karnetu).

MAGDALENA HERWY – Taniec jest obecny w moim życiu już od najmłodszych lat. Jest moją pasją i formą wyrażania siebie oraz źródłem cennych informacji ostanie wewnętrznym. Moje poszukiwania związane z rozwojem ciała i duszy doprowadziły mnie na zajęcia jogi, która już od jakiegoś czasu w mniejszym lub większym wymiarze pojawiała się dzięki warsztatom tańca, a od tego czasu stała się bardzo ważnym elementem mojego życia. Regularna praktyka nauczyła mnie słuchać swojego ciała i odczytywać jego sygnały, także czerpać inspirację do dalszej pracy nad sobą. W pracy najważniejszy jest dla mnie kontakt duszy i ciała,postępowanie zgodnie z jego sygnałami, a także praca nad własnymi słabościami.

szczegółowe informacje i zapisy: email: bow@teatrrozbark.pl | tel.: 32 428 13 11.