Korzystając ze strony internetowej teatrrozbark.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

  • 1) Administratorem Danych Osobowych jest Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Kilara 29, 41-902 Bytom, reprezentowany przez Adriana Lipińskiego - Dyrektora.
  • 2) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@teatrrozbark.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
  • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
  • 4) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas trwania działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, w Bytomiu.
  • 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • 6) Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, narusza przepisy Rozporządzenia.
  • 7) Korzystanie ze strony internetowej jest czynnością dobrowolną.

i_romanse

16 lutego (niedziela), godz.19:00 i_romanse, reżyseria Katarzyna Kostrzewa | wszystkie miejsca nienumerowane

Bilety w cenie: 30 zł normalny, 20 zł ulgowy.

Czarna komedia "i_romanse" w reżyserii Katarzyny Kostrzewy to studium niezwykłego trójkąta miłosnego. Archetypiczne postaci Olgi, Anki i Janka, mieszkańców jednego ze śląskich osiedli, składają się na wyrazisty, ale i dotkliwy obraz współczesnego Polaka. Bogaty, ironiczny język prozy Ignacego Karpowicza w połączeniu z unikalną formą teatru fizycznego tworzą wyjątkowy sceniczny kolaż.

Spektakl jest adaptacją fragmentów powieści Ignacego Karpowicza pt. "Balladyny i romanse". Przewrotny, mistrzowsko napisany tekst spektaklu podbijany jest abstrakcyjnym ruchem i tańcem. Mimo zabawnej powierzchowności dotyka tematów poważnych jak potrzeba bliskości, spełnienia i miłości. Okaże się jednak, że miłości, które powstaną w wyniku spotkań Olgi, Anki i Janka nie mogą skończyć się happy endem. 

Reżyseria: Katarzyna Kostrzewa,
Kostiumy: Konstancja Brodziak,
Obsada: Agnieszka Gorzkiewicz,
Aleksandra Gosławska, Wojciech Wójcik.