Korzystając ze strony internetowej teatrrozbark.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

  • 1) Administratorem Danych Osobowych jest Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Kilara 29, 41-902 Bytom, reprezentowany przez Adriana Lipińskiego - Dyrektora.
  • 2) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@teatrrozbark.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
  • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
  • 4) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas trwania działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, w Bytomiu.
  • 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • 6) Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, narusza przepisy Rozporządzenia.
  • 7) Korzystanie ze strony internetowej jest czynnością dobrowolną.

Grajfka - projekt edukacyjny

6 listopada (środa), godz. 17:00 oraz 19:00 Pokaz Finałowy Projektu GRAJFKA | wstęp wolny

Projekt "GRAJFKA - taniec współczesny z Górnego Śląska" jest autorskim programem Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK w Bytomiu, którego realizacja  możliwa jest dzięki wsparciu Instytutu Muzyki i Tańca w ramach programu "Myśl w Ruchu 2019".

Uczestnicy projektu przez trzy miesiące uczestniczyli w nieodpłatnych zajęciach z tańca współczesnego, klasycznego, improwizacji, kontakt-improwizacji. Działania skoncentrowane głównie na procesie wzbogaciła seria warsztatów z gościnnymi pedagogami oraz seria wykładów teoretycznych w Teatrze ROZBARK.
Działania kreatywne w ramach projektu zapewniły uczestnikom pełną akceptację i swobodę twórczą wspierając tym samym indywidualną ekspresję twórczą i zachęcając do dalszych działań.  
Pedagodzy zaangażowani w projekt: Artur Bieńkowski, Joanna Brodniak, Joanna Chułek, Victoria Kennett, Paweł Konior, Hubert Michalak, Małgorzata Mielech, Iwona Olszowska, Alexey Trogunakov, Piotr Mateusz Wach, Katarzyna Zioło.

Partnerami projektu są:
Fundacja "Wielki Człowiek"
Fundacja "Ja też tak chcę"
Fundacja Rozwoju Tańca i Sztuki "ARTystyczna POZYtywka"
Miejska Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Jana Demarczyka w Piekarach Śląskich

Pokazy finałowe projektu odbędą się 6 listopada o godzinie 17:00 i 19:00 na scenie Teatru ROZBARK.