Korzystając ze strony internetowej teatrrozbark.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

 • 1) Administratorem Danych Osobowych jest Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Kilara 29, 41-902 Bytom, reprezentowany przez Adriana Lipińskiego - Dyrektora.
 • 2) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@teatrrozbark.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
 • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
 • 4) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas trwania działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, w Bytomiu.
 • 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • 6) Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, narusza przepisy Rozporządzenia.
 • 7) Korzystanie ze strony internetowej jest czynnością dobrowolną.

Gaga People / Instant Composition

16 listopada (sobota),

godz. 11:00-12:00 Gaga People,

godz.12:30–15:30 Instant Composition


Koszt:
Przedsprzedaż do 10.11:

 • Tylko Gaga People: 50 zł / osoba,
 • Tylko Instant Composition 80 zł / osoba,
 • Całość: 100 zł / osoba.

Cena regularna od 11.11:

 • Gaga People: 70 zł / osoba,
 • Instant Composition: 100 zł / osoba,
 • Całość: 130 zł / osoba.
GAGA People | Kasia Kizior
Gaga to język ruchowy opracowany  przez Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Avivie (Izrael). Metoda Gaga narodziła się z przekonania o leczniczej, dynamicznej, stale zmieniającej się mocy ruchu i dziś nadal się rozwija. Gaga poprawia instynkty ruchowe, łączy ruch świadomy z nieświadomym i pozwala doświadczyć wolności i przyjemności w nieskomplikowany sposób, w przyjemnej atmosferze, w wygodnym ubraniu i akompaniamencie muzyki.

Zajęcia Gaga/people są otwarte dla osób od 16 roku życia, niezależnie od ich doświadczenia w tańcu lub innych formach ruchu:
- Mogą w nich brać udział osoby powyżej 16 roku życia,
- Obowiązuje wygodny ubiór sportowy,
- Uczestnicy tańczą boso lub w skarpetkach,
- Osoby spóźnione nie będą wpuszczane na salę, dlatego prosimy o przybycie co najmniej na 10 minut przed rozpoczęciem zajęć.

KASIA KIZIOR urodziła się w Polsce. We wczesnych latach studiowała balet i taniec ludowy w Państwowej Szkole Baletowej w Łodzi. Zainteresowanie społecznymi aspektami tańca i spektaklu skłoniło ją do podjęcia studiów politologicznych na Uniwersytecie Łódzkim, gdzie uzyskała tytuł licencjata. Od 2007 roku współpracuje z Swirls Dance Company, Teatrem Wielkim w Warszawie i Operą we Frankfurcie. W 2015 r. Kasia uzyskała tytuł magistra edukacji tańca współczesnego na Uniwersytecie Muzycznym we Frankfurcie. Obecnie pracuje jako pedagog tańca, choreograf i niezależny tancerz. Najnowsze prace obejmują choreografię do produkcji telewizyjnych i filmowych. Kasia została certyfikowanym nauczycielem Gaga w 2019 r. W Tel Awiwie pod kierunkiem artystycznym Bosmat Nossan, Saara Harari i Ohada Naharina.

Instant Composition | Victoria Kennett
Widzę ruch jako system dźwiękowy o wielu różnych parametrach, które współistnieją i nawzajem się przenikają. W trakcie podróży przez improwizację obudzę wszystkie zmysły i świadomość całego ciała, by stać się bardziej świadomym ciałem w ruchu. Każda sesja warsztatowa jest inna bo inspirowana moim pochodzeniem, ludźmi, z którymi się spotykam i z którymi pracuję, moimi bieżącymi osobistymi badaniami, energią dnia i grupy… przestrzeń staje się miejscem, w którym wszystko jest możliwe. Forma pracy indywidualnej pierwszej części warsztatu skoncentrowana będzie na poszukiwaniu precyzyjnego, złożonego sposobu tańca na różnych poziomach. Zwrócimy uwagę na muzykalność, emocje, oddychanie, obrazy, napięcie mięśni koncentrując się na „tu i teraz

Druga część warsztatu obejmować będzie , pracę z kompozycją i myśleniem grupą, działaniem grupą a także improwizację strukturalną. Stworzymy złożoną sytuację, interesującą od wewnątrz i zewnątrz. Pogłębimy aspekt performatywny, który będziemy rozwijać do końca warsztatu. Zwrócimy uwagę na ideę podejmowania decyzji w grupie i dla grupy.

Warsztat jest otwarty dla profesjonalnych tancerzy, amatorów, osób niebędących tancerzami, którzy są ciekawi ruchu, oraz artystów ruchu. Budowanie świadomości jest moim priorytetem; tak w samoświadomości, świadomości grupowej, świadomości przestrzennej, a także w tych 3 kategoriach w których jest o wiele więcej do odkrycia. Warsztat, który jest otwartą przestrzenią zapewnia uczestnikom możliwość doświadczania i błądzenia w przyjaznym i bezpiecznym środowisku w którym wszystko jest możliwe.


VICTORIA KENNETT tancerka pochodząca z Francji. Edukację taneczną odbyła w Centre Chorégraphique James Carlès w Tuluzie. Profesjonalną karierę rozpoczęła, współpracując z La Colombe Enrageé Company. Jako artystka niezależna współpracowała z Compania Zappalà na Sycylii i Milanem Tomasikiem, występując w spektaklu Intrecciato. W latach 2018-2019 współpracowała z Polskim Teatrem Tańca, biorąc udział w spektaklach: Śledztwo Mikołaja Mikołajczyka, Żniwa Iwony Pasińskiej, No more tears Lamy Szydłowskiej, Czterdzieści Jo Strømgren, Promised Promised Land Artura Bieńkowskiego i Katarzyny Raduszyńskiej. Obecnie jest związana z Aviaja Dance Company (DK) i jako artystka niezależna współpracuje także z Arturem Bieńkowskim, tańcząc w spektaklu Zugwang. Jako pedagog rozwija zasadę „tu i teraz” w ramach prowadzonych warsztatów Instant Composition budujących zasadę świadomości grupy i świadomości przestrzeni. Poszukuje możliwości dostrojenia ciała i umysłu do własnej wrażliwości, percepcji i intuicji, a także zdolności jednostki do postrzegania, inicjowania i wspierania wspólnych działań. Szkoli się na warsztatach w Polsce, Berlinie i Francji