Korzystając ze strony internetowej teatrrozbark.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

  • 1) Administratorem Danych Osobowych jest Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Kilara 29, 41-902 Bytom, reprezentowany przez Adriana Lipińskiego - Dyrektora.
  • 2) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@teatrrozbark.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
  • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
  • 4) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas trwania działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, w Bytomiu.
  • 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • 6) Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, narusza przepisy Rozporządzenia.
  • 7) Korzystanie ze strony internetowej jest czynnością dobrowolną.

Ferie w Teatrze ROZBARK, gr. starsza

Teatr ROZBARK zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia w ramach projektu „Ferie w Teatrze”!

Od 18 do 22 lutego 2019 roku, w Teatrze ROZBARK odbędą się zajęcia taneczne, aktorskie i teatralne skierowane do dzieci w wieku: 
6-9 lat (I-III klasa szkoły podstawowej) oraz 10-15 lat (IV-VIII klasa szkoły podstawowej). Zajęcia odbywać będą się w trzech blokach (każdy blok to 60 min.), każdego dnia w godzinach od 9.30 do 13.00. Całość warsztatów przebiegać będzie w miłej i przyjemnej atmosferze motywującej do działania oraz rozwoju osobistego. Przygotowane ćwiczenia będą miały charakter zabawy, dzięki czemu uczestnicy zajęć będą mogli w nietypowy oraz bajkowy sposób spędzić ferie zimowe. Warsztaty zakończone będą pokazem, który odbędzie się 22 lutego w piątek.

Koszt udziału w zajęciach:

  • 110 zł przedpłata do 28 stycznia(poniedziałek),
  • 140 zł cena regularna od 29 stycznia (wtorek).
Cena obejmuje udział w pięciodniowych warsztatach: 3 bloki zajęć dziennie (3 x 60 min.). Brak możliwości udziału w pojedynczych zajęciach.

Opłaty można dokonać poprzez sklep Teatru ROZBARK bądź w kasie Teatru, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.00.

Prosimy o podanie wieku dziecka (można wpisać w rubryce uwagi)!

Dokumenty do pobrania (karta zgłoszenia oraz regulamin warsztatów).

Ograniczona liczba miejsc!

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem tel.:32 428 13 11 bądź drogą elektroniczną pod adresem: bow@teatrrozbark.pl

PROGRAM FERII (grupa starsza 10-15 lat, IV-VIII klasa szkoły podstawowej):
9.30 – 10.30 ZAJĘCIA TEATRALNO-AKTORSKIE | sala konferencyjna, prowadzenie Agnieszka Raj-Kubat
Warsztaty skupiać się będą na działaniach aktorskich, muzycznych (wokalno-impostacyjnych) oraz ruchowych (taneczno-rytmicznych). Celem warsztatów będzie pobudzenie wyobraźni dzieci oraz poszerzenie spektrum ich możliwości pracy z ciałem w szerokim jego ujęciu. Cielesność przedstawiona będzie jako nośnik wewnętrznej emocjonalności, wyrażający się poprzez ekspresję ruchową i głosową.
Metody pracy (zabawy, gry oraz ćwiczenia):
- ćwiczenia artykulacyjne, dykcyjne, oddechowe,
- zabawy i improwizacje grupowe,
- animacja przedmiotu,
- ćwiczenia ruchowe z elementami  gry aktorskiej,
- zabawy pantomimiczne,
- gry dramatyczne z tekstem.

AGNIESZKA RAJ-KUBAT aktorka Teatru Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie. Ukończone dwuletnie Studium Aktorskie Teatrów Lalkowych działające przy Teatrze Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie. Absolwentka Wydziału Filologicznego na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, na kierunku – Kulturoznawstwo, specjalizacja teatrologiczna. Posiada dyplom Związku Artystów Scen Polskich w Warszawie (egzamin eksternistyczny dla aktorów dramatu). Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie – specjalizacja: Komunikacja językowa z niesłyszącymi i słabosłyszącymi. W skrócie, aktor, teatrolog, surdopedagog. Instruktor teatralny w Lublińcu, w Miejskim Domu Kultury, w Klubie Jednostki Wojskowej Komandosów, a także w Zakładzie Karnym. Autorka i reżyser pionierskiego spektaklu na gruncie europejskim – wykorzystanie fonogestów w spektaklu teatralnym. Opiekun i reżyser amatorskiego Teatru po Pracy (teatru dla dorosłych działającego przy Miejskim Domu Kultury w Lublińcu od 2013 roku). Pisze scenariusze, reżyseruje. Posiada 18-letnie doświadczenie w pracy zawodowej na scenie. Prezes Stowarzyszenia Promocji Kultury bonum ART z siedzibą w Lublińcu. Związana z Teatrem Old Timers Garage w Katowicach.

10.45 – 11.45 STREET DANCE | studio A, prowadzenie Paweł Szlinger
Zajęcia taneczne z zakresu wielu technik, takich jak: break dance, locking, popping, new style, wacking, house czy dancehall. Udział w zajęciach to nie tylko solidny trening fizyczny, ale także świetna lekcja historii tańców ulicznych. Zajęcia skupiają się na rozwijaniu kreatywności w działaniach grupowych, jak i indywidualnych. Dzięki nauce o świadomości ciała prowadzący postara się obudzić drzemiący w uczestnikach potencjał, który przyczyni się do rozwoju ich osobowości oraz umiejętności niezbędnych w lepszym funkcjonowaniu w społeczeństwie, takich jak: empatia, kreatywność, współpraca w grupie oraz łatwiejsza komunikacja.

PAWEŁ SZLINGER swoje pierwsze medale i wyróżnienia taneczne zdobył wraz z grupą hip-hopową „PRO” (Zabrze). Szkolił się pod okiem takich tancerzy jak: Arkadiusz Franczak, Iwona Tchórzewska, Paweł Gajos, Konrad Dąbrowski, Mateusz Sobecko. Od 21 roku życia uczęszczał do Studium Wokalno-Baletowego w Gliwicach, skąd przeniósł się do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, na Wydział Teatru Tańca w Bytomiu. W czasie swojej dotychczasowej edukacji uczestniczył m.in. w zajęciach z baletu, tańca współczesnego, improwizacji, contact improvisation oraz jogi, z takimi wykładowcami i pedagogami gościnnymi jak: Jacek Łumiński, Louise Frank, Janusz Skubaczkowski, Sylwia Hefczyńska-Lewandowska, Sharon Reshef, Eva Lackova, Mikołaj Karczewski, Tomek Wesołowski, Katarzyna Gruca, Sebastian Zajkowski. Brał udział w wielu produkcjach tanecznych oraz eventach, takich jak występ w teledysku ArQue, oprawa taneczna nocy sylwestrowej 2013/2014 dla telewizji TVP, liczne spektakle taneczne i dramatyczne na deskach teatrów we Wrocławiu, Krakowie, Białymstoku, Bytomiu, Poznaniu. Uczestnik warsztatów tanecznych na Malcie w programie „You Can Dance - po prostu tańcz” w 2016 roku.

12.00 – 13.00 JAZZ | studio B, prowadzenie Daria Dąbrowicz
Styl ten łączy w sobie elementy baletu oraz tańca współczesnego, a przede wszystkim rozwija wyrażanie emocji poprzez ciało. Podczas zajęć uczestnicy będą uczyć się techniki tańca jazzowego, stabilizacji w ciele oraz wykorzystania tego w swobodnym ruchu płynącym z emocji. Zajęcia

DARIA DĄBROWICZ tancerka, choreograf z wieloletnim stażem. Swoją przygodę z tańcem zaczynała od najmłodszych lat. Szkoliła się uczęszczając na regularne lekcje oraz warsztaty do wielu polskich i zagranicznych tancerzy m.in: Jurij Zurajew, Damilola Odusote, Iwona Tchórzewska, Grzegorz Molo Moczko, Gabriel Francissco, Mateusz Sobecko i wielu innych. Startując w różnych konkursach tanecznych, zdobywała liczne miejsca na podium, tytuły oraz mistrzostwa polski. Następnie wyjechała na 2 lata do Łodzi, aby tam kształcić się w technice tańca klasycznego oraz contemporary pod okiem światowych tancerzy również Teatru Wielkiego (Wojciech Domagała, Paulina Sałek, Alexandr Azarkevitch), a także w technice tańca jazzowego u Elżbiety Brody oraz Amelii Aurory. Obecnie specjalizuje się w stylach tanecznych: hip-hop (w tym locking, vacking, vouge, breakdance, dancehall, lirycal hip-hop, new age), jazz, modern jazz oraz w tańcu współczesnym. Na swoim koncie ma przygotowanie kilku własnych spektakli tanecznych (m.in. „Codzienność”). Na co dzień uczy tańca oraz sama występuje w Rewii Tanecznej Maraquja. Wystąpiła również w licznych programach np. „Jaka to melodia”, „De Facto”, w filmie „Bangistan” jako tancerka, a także w kilku teledyskach polskich artystów. Ponadto, występuje podczas koncertów u boku polskich i zagranicznych gwiazd (m.in.: koncert Top Stars Festival 2016, Disco Attack, Festival Kings Of Hardstyle, Disco Polo Festival, Millenium Festival, 90's Superstars Festival i wiele innych).