Korzystając ze strony internetowej teatrrozbark.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

  • 1) Administratorem Danych Osobowych jest Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Kilara 29, 41-902 Bytom, reprezentowany przez Adriana Lipińskiego - Dyrektora.
  • 2) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@teatrrozbark.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
  • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
  • 4) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas trwania działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, w Bytomiu.
  • 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • 6) Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, narusza przepisy Rozporządzenia.
  • 7) Korzystanie ze strony internetowej jest czynnością dobrowolną.

Fantazja

Teatr Tańca INTEGRA

"Fantazja" to pierwsza premiera bytomskiego Teatru Integra zrealizowana z myślą o najmłodszych widzach. Będzie to opowieść o wyjątkowej wiosce o nazwie "Piosenkowo". Mieszkają w niej owady, zwierzęta i  wszyscy mają tylko jedno marzenie. Jakie? Wystąpić na scenie! Aktorzy Teatru Integra zabiorą nas w niezapomnianą podróż muzycznym autobusem prosto do Piosenkowa, opowiedzą o jej mieszkańcach, zaśpiewają kołysanki. Spektakl inspirowany jest znanymi piosenkami dla dzieci, takimi jak "Koła autobusu kręcą się", "Laleczka z saskiej porcelany" czy "Mucha w mucholocie". Teatr Integra zaprasza widzów do współtworzenia scenicznego świata i wspólnej zabawy, aby razem przełamać stereotypy związane z niepełnosprawnością i stworzyć przestrzeń wzajemnej akceptacji. A wszystko to w atmosferze świetnej zabawy i znanej muzyki.

INTEGRA  to grupa taneczno-ruchowa działająca przy Teatrze ROZBARK od 2014 roku, której celem jest przełamywanie barier dotyczących szeroko pojętej niepełnosprawności. Na swoim koncie ma już trzy prezentacje, które cieszyły się dużym uznaniem widzów. Ideą, która nam towarzyszy jest integracja między osobami pełno- i niepełnosprawnymi. Wierzymy, że chęć do działania, wyrażania siebie poprzez teatr i taniec jest tą siłą, która może połączyć ludzi i wykrzesać z nich to, co najlepsze. INTEGRA jest przestrzenią dla ludzi i między ludźmi, jest ich azylem i strefą wolności.

Koncepcja i koordynacja:
Ewelina Dehn,
Beata Grzelak-Szweda,

Scenariusz:
Henryk Błoszyk,

OBSADA
Narrator:
Krystian Pyka,

Tańczą:

Anna Pyka,
Katarzyna Kamyszek,
Agnieszka Szuty,
Anna Nogieć,
Bogusława Mazur,
Irena Błoszyk,
Nikola Aleksa,
Ewa Tempich-Garczarczyk,
Barbara Kruszelnicka-Guzy,
Beata Grzelak-Szweda,
Adam Cieślik,
Andrzej Sadowski,
Andrzej Broda,
Stanisław Krasiński,
Karol Błoszyk,
Daniel Frydrychowski.