Korzystając ze strony internetowej teatrrozbark.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

  • 1) Administratorem Danych Osobowych jest Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Kilara 29, 41-902 Bytom, reprezentowany przez Adriana Lipińskiego - Dyrektora.
  • 2) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@teatrrozbark.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
  • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
  • 4) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas trwania działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, w Bytomiu.
  • 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • 6) Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, narusza przepisy Rozporządzenia.
  • 7) Korzystanie ze strony internetowej jest czynnością dobrowolną.

ENDLESS | KAT projekt

KAT projekt to spektakl podsumowujący trzyletnią pracę młodzieży z Klasy Aktywności Twórczej z Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi (obecnie Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego). Wydarzenie to ukazuje jak sztuka i kultura wpływają na rozwój i myślenie młodego człowieka. Jak zmienia się jego pogląd na ludzi i otaczający ich świat. Mnóstwo godzin wychowania do twórczości, projektów i warsztatów teatralnych ukształtowały naszą osobowość i pomogły nam w utworzeniu tego wydarzenia. Chcemy opowiedzieć historię, która dotyczy pytania ważnego dla każdego z nas - czy na pewno radzimy sobie z problemami codziennego życia? Nie dajemy gotowych odpowiedzi, ale poszukujemy ich w sobie i na zewnątrz. Co odnaleźliśmy? Przyjdźcie i zobaczcie sami…


Obsada: Agata Piasecka, Ola Rzycka, Justyna Brzozoń, Klaudia Ulańska, Paulina Sałek, Basia Herisz, Beata Młodawska, Gosia Gnus, Wiktoria Syposz, Julia Śliwieńska, Kasia Respondek, Wiktoria Kot, Marta Kawczak, Laura Warda, Magda Baran, Marta Tabaka, Wiktoria Gawkowska, Monika Głuch, Natalia Boguś, Nicole Michalska, Wojtek Ferdyn, Jakub Kojder, Bartek Wójcik, Andrzej Kowalski, Błażej Midor, Olga Salbert, Oliwia Brzezińska.

Opiekunkami grupy są Katarzyna Michalska, Magdalena Futrzyk i Aleksandra Drzazga.