Korzystając ze strony internetowej teatrrozbark.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

  • 1) Administratorem Danych Osobowych jest Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Kilara 29, 41-902 Bytom, reprezentowany przez Adriana Lipińskiego - Dyrektora.
  • 2) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@teatrrozbark.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
  • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
  • 4) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas trwania działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, w Bytomiu.
  • 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • 6) Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, narusza przepisy Rozporządzenia.
  • 7) Korzystanie ze strony internetowej jest czynnością dobrowolną.

Eksperymentalna Scena Studentów AST

11 marca (środa), godz. 20:00 XXS, czyli Eksperymentalna Scena Studentów Akademia Sztuk Teatralnych | Wydział Teatru Tańca w Bytomiu.

Bilety w cenie: 5 zł/osoba.

Antyhermetyczne działanie i eksperymentowanie nie tylko w swoim środowisku, są istotnymi elementami w rozwoju artystycznym twórców. Już w najbliższą środę przestrzeń Teatru Rozbark stanie się laboratorium studentów WTT, dając im szansę na ekspresję w profesjonalnych teatralnych warunkach.

Zapraszamy na nieskrępowany eksperyment, operację na otwartym organizmie zwanym materią sceny. Eksperyment ze sztuką, z czasem, przestrzenią, ruchem i światłem. Próbę najwyższych lotów - próbę zderzenia publiczności z tym, co dla młodych twórców i wykonawców najważniejsze, najaktualniejsze, najbliższe - ich własnymi eksperymentami ruchowymi, tanecznymi i scenicznymi.

Proszę włożyć gogle i zapiąć pasy, bo czeka Was:
e - eksplozja
k - kotłujących
s - się
p - prób
e - eterycznych
ry - rysunków
m - molekuł
e - eksplikujących
n - naturę
t - tańca

Plan eksperymentarium:

1. L u n a r
Bury Olga
15 min.

2. N i s s a
Mucha Kacper / Myczewska Natalia
12 min.

3. S c h r o n    P o w o d z i o w y
Hickiewicz Martyna
18 min.

4. M A M A
Bloka Ilze
40 min.

Po prezentacjach przewidziana jest rozmowa z twórcami, zapraszamy!