Korzystając ze strony internetowej teatrrozbark.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

 • 1) Administratorem Danych Osobowych jest Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Kilara 29, 41-902 Bytom, reprezentowany przez Adriana Lipińskiego - Dyrektora.
 • 2) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@teatrrozbark.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
 • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
 • 4) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas trwania działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, w Bytomiu.
 • 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • 6) Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, narusza przepisy Rozporządzenia.
 • 7) Korzystanie ze strony internetowej jest czynnością dobrowolną.

Dzień Twórczości Edukacyjnej i Społecznej

12 czerwca (poniedziałek), godz. 17.00 Dzień Twórczości Edukacyjnej i Społecznej | wstęp: 5 zł od osoby.

Zakup biletów możliwy tylko w kasie Teatru ROZBARK. Kasa czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 16.00 oraz na dwie godziny przed spektaklem.

Wszystkie miejsca nienumerowane.

Przedsięwzięcia społeczne i edukacyjne stanowią ważny obszar działalności Teatru ROZBARK. Jednym z istotnych celów Teatru jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na terapeutyczny aspekt sztuki tanecznej oraz innych form artystycznego wyrazu. Aby w pełni realizować ten cel, Teatr podejmuje współpracę z choreografiami i tancerzami, a także osobami specjalizującymi się w terapii poprzez ruch i taniec. Od początku stycznia 2014 roku Teatr ROZBARK prowadzi zajęcia (Terapię przez Ruch) w wielu ośrodkach na terenie Bytomia, Piekar Śląskich, Radzionkowa, Nakła Śląskiego oraz Tarnowskich Gór. Równie ważnym aspektem działalności Teatru jest szeroko rozumiana edukacja poprzez sztukę.

Podczas Dnia Twórczości Edukacyjnej i Społecznej na scenie zaprezentują się uczestnicy następujących grup:
 • Maluszki + pod kierunkiem Magdaleny Wilczek,
 • Rytmika pod kierunkiem Magdaleny Wilczek,
 • Balet dla dzieci pod kierunkiem Anny Majer,
 • Szansa (Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Osób z Zespołem Downa Szansa) pod kierunkiem Beaty Grzelak-Szwedy oraz Eweliny Dehn.