DJ Wika zagrała dla widzów Teatru ROZBARK!

W ostatnią sobotę karnawału na scenie Teatru ROZBARK odbyło się taneczne szaleństwo. Wspaniałą zabawę i niepowtarzalną atmosferę zagwarantowała DJ Wika, która mocnymi bitami rozbija stereotypy, a emeryturę wydaje na płyty.

Teatr ROZBARK przeżył prawdziwe oblężenie. 77-letnia DJ Wika rozgrzała atmosferę, a ostatni goście opuszczali parkiet długo po północy.

Dziękujemy wszystkim za przybycie do Teatru! Tych, którzy tego dnia nie mogli być z nami zachęcamy do śledzenia naszego repertuaru. Bowiem wiele ciekawych wydarzeń wciąż przed nami!

DJ Wika, czyli Wirginia Szmyt ma 77 lat i jest jedną z najpopularniejszych DJek. Imprezy na których gra przyciągają wiele osób, lubiących dobrą zabawę. Jak przyznaje DJ Wika jej pasja ma także wymiar pokojowy, ponieważ dzięki jej muzyce zatracają się różnice międzypokoleniowe, a nawet międzynarodowe. Trzy razy w tygodniu jest rezydentką w jednym z warszawskich pubów, występowała także podczas Malta Festival w Poznaniu oraz podczas finałów WOŚP. Chociaż ma 77 lat, udowadnia, że wiek nie jest żadną przeszkodą w realizacji swojego hobby.