Korzystając ze strony internetowej teatrrozbark.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

  • 1) Administratorem Danych Osobowych jest Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Kilara 29, 41-902 Bytom, reprezentowany przez Adriana Lipińskiego - Dyrektora.
  • 2) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@teatrrozbark.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
  • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
  • 4) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas trwania działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, w Bytomiu.
  • 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • 6) Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, narusza przepisy Rozporządzenia.
  • 7) Korzystanie ze strony internetowej jest czynnością dobrowolną.

Czytanki Performatywne

14 marca (wtorek), godz. 10.00 czytanki performatywne, spektakl dla przedszkoli | spektakl wyprzedany

15 marca (środa), godz. 10.00 czytanki performatywne, spektakl dla przedszkoli | spektakl wyprzedany

16 marca (czwartek), godz. 10.00 czytanki performatywne, spektakl dla przedszkoli | spektakl wyprzedany

Koncepcja i opieka artystyczna: ANNA PIOTROWSKA
w oparciu o dzieła: Braci Grimm, Charlesa Perrault, Jana Brzechwy i in.
wykonanie: zespół Teatru ROZBARK.

Koszt: bilety w cenie 25 zł od dziecka (cena zawiera opłatę za bilet wstępu na spektakl oraz opłatę za przewóz autokarem).

Istnieje możliwość wykupienia samego biletu wstępu na spektakl, wówczas koszt to 15 zł od dziecka.

Opiekunowie grupy wstęp bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona!

Spektakl dla najmłodszych widzów oparty na kanwie najpopularniejszych bajek. Zakłada czytanie bajek przez aktorów, którzy jednocześnie ruchem, tańcem i gestem opowiadają najpiękniejsze historie naszego dzieciństwa. W przedstawieniu wykorzystano takie formy wyrazu jak pantomima czy improwizacja, charakteryzująca się szybką akcją i reakcją aktora-improwizatora na czytany tekst. Założenia te mają na celu budzenie wyobraźni i abstrakcyjnego myślenia zarówno u aktora, jak i u widza, który jest zaangażowany w akcję czytanki. Interaktywny, pełen pozytywnych emocji spektakl, który dla najmłodszych kryje wiele miłych niespodzianek.


pomieszały się bajeczki
pogubiłem się
w wielkim lesie, gdzieś na polu odnalazłem mech
był i książę i wieloryb,
czterech ojców, jeden syn
zapomnieli i przynieśli wór
historii z różnych stron
w Siedmiogrodzie i za górą
i za lasem czasem też
jest i rzeka i kanapa,
chata ptaka czyli budka
sprawdź godzinę spotkaj dudka
huśtaj się po wyobraźni
zapnij pasy
marsz do łaźni
dziś opowiem Ci bajeczkę
poruszamy się troszeczkę…

Anna Piotrowska