Korzystając ze strony internetowej teatrrozbark.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

  • 1) Administratorem Danych Osobowych jest Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Kilara 29, 41-902 Bytom, reprezentowany przez Adriana Lipińskiego - Dyrektora.
  • 2) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@teatrrozbark.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
  • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
  • 4) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas trwania działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, w Bytomiu.
  • 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • 6) Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, narusza przepisy Rozporządzenia.
  • 7) Korzystanie ze strony internetowej jest czynnością dobrowolną.

Czy mnie kochacie?

25 lutego (wtorek), godz. 19:00 „Czy mnie kochacie?”, reżyseria, choreografia i scenografia: Kamil Bończyk | wszystkie miejsca nienumerowane

Bilety w cenie: 25 zł normalny, 15 zł ulgowy.

Czy mnie kochacie? to spektakl współ-śnienie, inspirowany tekstem Juliusza Słowackiego Balladyna, którego bohaterkami są znane z dramatu siostry. Tej historii nikomu nie trzeba przedstawiać, a jednak nie o maliny tu chodzi. W tym mglistym obrazie obiektem zbrodni staje się czystość i niewinność Aliny, hrabia Kirkor jest alegorią kapitalizmu i statusu społecznego, a Balladyna ofiarą własnego egoizmu vel ambicji. Witajcie w królestwie Goplany, usłanym wizją morderczej pogoni za atencją. Dramat o skomplikowanej naturze ludzkiej, o magii władzy i konflikcie sumienia staje się tu karkołomnym snem o miłości, iluzorycznym pragnieniem szczęścia i uznania, w imię którego możemy sprzedać wszystko - zasady moralne i własną tożsamość.
Sielskość ustępuje chorej rywalizacji, a piękny sen szybko przeradza się w koszmar. Ile jesteśmy w stanie poświęcić, by być kochanym? I co, gdy okaże się, że to tylko sen?

Reżyseria, choreografia i scenografia: Kamil Bończyk,
Taniec i kreacja: Joanna Brodniak, Katarzyna Zioło,
Muzyka: Dominik „Domix” Franusik,
Kostiumy: Anna Kaczkowska,
Charakteryzacja: Katarzyna Rutkowska,
Multimedia: Wojtek Kukuczka,
Koordynacja: Katarzyna Zioło,
Produkcja: Fundacja Wielki Człowiek,

Autor zdjęć: Maciej Dziaczko,
Współpraca: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego i Fundacja Wyspiański, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Miasto Katowice.

Czas: 50 minut.

Spektakl dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz współfinansowano z budżetu Miasta Katowice.

26 lutego (środa), godz. 11:00 oraz 13:00 „Czy mnie kochacie?”, reżyseria, choreografia i scenografia: Kamil Bończyk | spektakl adresowany do uczniów szkół średnich

Bilety w cenie: 15 zł / osoba.

Grupy zainteresowane udziałem w w/w spektaklu prosimy o wysłanie swojego zgłoszenia (Imię i Nazwisko opiekuna grupy, nr kontaktowy, ilość osób oraz godzina spektaklu) na adres: pr@teatrrozbark.pl do dnia 19 lutego 2020 roku.

Liczba miejsc ograniczona!