Korzystając ze strony internetowej teatrrozbark.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

  • 1) Administratorem Danych Osobowych jest Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Kilara 29, 41-902 Bytom, reprezentowany przez Adriana Lipińskiego - Dyrektora.
  • 2) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@teatrrozbark.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
  • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
  • 4) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas trwania działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, w Bytomiu.
  • 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • 6) Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, narusza przepisy Rozporządzenia.
  • 7) Korzystanie ze strony internetowej jest czynnością dobrowolną.

C-617 | Kat Projekt

21 czerwca (środa), godz. 18.00  „C-617” | Kat Projekt BRAK WOLNYCH MIEJSC

Kat Projekt to zwieńczenie trzyletniej pracy w Klasie Aktywności Twórczej istniejącej w Gimnazjum nr 1 w Bytomiu; wydarzenie pokazujące jak teatr i sztuka działają na człowieka, rozwijają go. Każdy ma szansę pokazać, jak wpłynęła na niego trzyletnia praca z samym sobą, z innymi ludźmi, jak zmieniło się jego postrzeganie rzeczywistości. Widowisko przygotowywane corocznie przez uczniów 3. klasy udowadnia, że młody umysł jest otwarty i na tyle dojrzały, aby czerpać z dorobku poprzednich pokoleń.

Tegoroczny KAT Projekt nosi tytuł C-617.

Występują uczniowie Klasy Aktywności Twórczej, rocznik 2014-2017:
Aptacy Paulina,
Beyer Maciej,
Brzezinka Michalina,
Dudziuk Kinga,
Florkowski Jakub,
Gambusz Julia,
Grzywocz Dawid,
Kiwacka Adrianna,
Kokoszka Kaja,
Kraus Julia ,
Kupka Magdalena,
Liszkowicz Wiktoria,
Mojska Izabela,
Niedbała Natalia,
Pogorzelski Bartłomiej,
Puzio Patryk,
Respondek Wiktoria,
Rybicki Wojciech,
Sitek Marta,
Wąsala Julia,
Wójcik Natalia,
Zakrzewska Martyna,
Zbączyniak Magdalena.

Bilety w cenie 1 zł od osoby. Zakup biletów możliwy tylko do 19 czerwca (poniedziałek), w kasie Teatru ROZBARK. Kasa czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 16.00 oraz na dwie godziny przed spektaklem.