Biesiada ROZBARSKA

12 października (piątek), godz. 19.00-24.00 | 4. Biesiada Rozbarska, bilety w cenie 99 zł od osoby

Miłośników dobrej zabawy zapraszamy na pięciogodzinny maraton ze śląskim humorem, śląską kuchnią i wieloma atrakcjami. Nawiązując do górniczych tradycji Bytomia, a nade wszystko do historii miejsca/siedziby Teatru ROZBARK przygotowaliśmy dla Państwa wieczór pełen niespodzianek. Cechownia Kopalni Rozbark na powrót stanie się miejscem spotkań.

Podczas „Biesiady rozbarskiej” widzów zabawiać będzie kabaret „Jestem”. Znana na całym Śląsku grupa, która w swoich występach łączy górnicze tradycje Górnego Śląska z wyrafinowanym poczuciem humoru. Do tańca uczestników „Biesiady rozbarskiej” poderwie zespół „Forte”.

Dochód z biletów w całości przeznaczony zostanie na wsparcie i działalność  dziecięcej Akademii Piłkarskiej GKS Rozbark Bytom. Ponadto przed rozpoczęciem wydarzenia, a także w trakcie będzie można zakupić cegiełki na rzecz Akademii Piłkarskiej GKS Rozbark Bytom.

W pięknym wnętrzu zrewitalizowanej Cechowni Kopalni Rozbark czeka na Państwa smaczne jedzenie, śląskie wice i szlagiery.


Bilety w cenie 99 zł od osoby. Cena biletu zawiera: wstęp, 0,5 l wody niegazowanej, 0,5 l soku, dwa piwa, kawę i herbatę (bez ograniczeń), ciasto, golonko, zimną płytę.

Organizatorem wydarzenia jest Teatr ROZBARK, a partnerem jest GKS Rozbark Bytom.

Szczegółowe informacje:
Teatr ROZBARK
Biuro Obsługi Widza
tel.: 32 428 13 11 lub e-mail: pr@teatrrozbark.pl


Kalendarium: