Korzystając ze strony internetowej teatrrozbark.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

  • 1) Administratorem Danych Osobowych jest Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Kilara 29, 41-902 Bytom, reprezentowany przez Adriana Lipińskiego - Dyrektora.
  • 2) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@teatrrozbark.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
  • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
  • 4) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas trwania działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, w Bytomiu.
  • 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • 6) Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, narusza przepisy Rozporządzenia.
  • 7) Korzystanie ze strony internetowej jest czynnością dobrowolną.

(bez?)Ludna wyspa | odwołane

19 marca (czwartek), godz. 18:00 „(bez?)Ludna wyspa” |  Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Zespołem Downa „SZANSA” | wydarzenie odwołane

Bilety w cenie: 10 zł / osoba. Wszystkie miejsca nienumerowane.

Prezentacja taneczno-ruchowa, która jest efektem pracy z podopiecznymi Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Osób z Zespołem Downa "Szansa".

To już kolejny raz kiedy możemy Państwu zaprezentować efekty współpracy ze Stowarzyszeniem Rodzin i Przyjaciół Osób z Zespołem Downa „Szansa”. Młodzi artyści uwielbiający wyrażać się po przez ruch i taniec, pragną przekazać wszystkim odbiorcom swoje emocje, pragnienia i marzenia.           

„(bez?)Ludna wyspa” to tytuł tegorocznej prezentacji taneczno-ruchowej, która chce zwrócić uwagę na to, iż człowiek wcale nie musi być sam w swoim świecie. Jeśli tylko chce może zaprosić na swoją wyspę każdego, kto ma ochotę aby wspólnie odkrywać lądy życia….                                                          

21 marca to nie tylko pierwszy dzień wiosny  ale również Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa, dlatego jak co roku w okolicach tej daty zapraszamy wszystkich którzy chcą wejść w piękny świat, pełen uczuć i miłości osób z Zespołem Downa.