Balet dla dorosłych

Balet dla dorosłych | środy, godz. 19.30-20.30 | studio A

Zapisy do 15 października 2018 (poniedziałek), ograniczona liczba miejsc. Zajęcia rozpoczynają się 7 listopada (środa). 

31 października (środa), godz. 19.15 lekcja pokazowa, zapraszamy do udziału | wstęp wolny.

Dokumenty do pobrania: umowa, regulamin oraz oświadczenie.

Zajęcia adresowane do młodzieży i osób dorosłych. Podczas zajęć uczestnicy poznają podstawy tańca klasycznego, terapii ruchem, ćwiczeń relaksacyjnych czy ćwiczeń oddechowych. Uczestnicy zajęć będą mieli szansę uwrażliwić się na piękno tańca klasycznego, a także wzmocnić mięśnie. Zajęcia są prowadzone przez wysokiej klasy dyplomowanego choreografa – Annę Majer.

ANNA MAJER – tancerka, pedagog i była wicedyrektorka bytomskiej „baletówki”, jako choreograf zadebiutowała na scenie Opery Śląskiej w 1992 roku. Jej „Bolero” do muzyki Maurice’a Ravela przyjęte zostało bardzo ciepło – zarówno przez krytyków, jak i przez melomanów odwiedzających bytomską operę. Za tę choreografię Majer odebrała swoją pierwszą Złotą Maskę. Od tamtego czasu zrealizowała ponad pół setki choreografii – m.in. w Teatrach: Śląskim w Katowicach, Nowym w Zabrzu oraz we wrocławskiej Operze Dolnośląskiej. W Operze Śląskiej przygotowała choreografię m.in. do „Poławiaczy pereł”, „Widmo”, „Quo vadis”, „Tanhaűsera” czy „Kota w butach”. Za sprawą Anny Majer po ponad 20 latach nieobecności na bytomską scenę operową powrócił „Kopciuszek” na motywach baśni Charlesa Perraulta. Nowa, opowiedziana językiem tańca historia Kopciuszka, dzieje się w czasach współczesnych. Za wyjątkowością tego przedstawienia stoi inspirująca muzyka Prokofiewa, oryginalna oprawa scenograficzna, intrygujące kostiumy i choreografia łącząca taniec klasyczny ze współczesnym, ukazująca paletę uczuć postaci scenicznych.

Koszt: 80 zł za miesiąc, płatne z góry do 20-go każdego miesiąca. Brak możliwości wykupu pojedynczego wejścia.

Uczestnicy zajęć lub rodzice / opiekunowie prawni osób niepełnoletnich, uczestniczących w zajęciach zobowiązani są do podpisania umowy z Teatrem (w siedzibie Teatru ROZBARK, Biuro Obsługi Widza, pokój nr 18.) Opłaty za zajęcia należy dokonać przelewem na konto Teatru: ING Bank Śląski 28 1050 1230 1000 0090 8015 1443.

Tytuł przelewu powinien zawierać następujące informacje:

  • Imię i Nazwisko uczestnika zajęć,
  • nazwę zajęć,
  • dzień tygodnia,w którym odbywają się zajęcia (np. Maluszki + 2-3 lata, gr. poniedziałkowa),
  • rodzaj zajęć (grupa początkująca/zaawansowana etc.),
  • nazwę miesiąca, którego dotyczy wpłata.

Szczegółowe informacje i zapisy: email: bow@teatrrozbark.pl | tel.: 32 428 13 11.