Korzystając ze strony internetowej teatrrozbark.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

  • 1) Administratorem Danych Osobowych jest Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Kilara 29, 41-902 Bytom, reprezentowany przez Adriana Lipińskiego - Dyrektora.
  • 2) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@teatrrozbark.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
  • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
  • 4) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas trwania działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, w Bytomiu.
  • 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • 6) Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, narusza przepisy Rozporządzenia.
  • 7) Korzystanie ze strony internetowej jest czynnością dobrowolną.

Bal w operze

7 listopada (środa), godz. 19:00 Bal w Operze, reż. J. Stuhr

Bilety: 10 zł ulgowy, 20 zł normalny.
Wszystkie miejsca nienumerowane.

„Poemat Tuwima to dyskusja o Polsce. Pisany w czasie rodzącego się w Polsce nacjonalizmu w drugiej połowie lat 30tych z faszystowskim odcieniem stał się dobrym materiałem do dyskusji ze studentami na temat obecnej sytuacji w naszym kraju. To poezja pełena rytmu która przeniesiona na scenę wyznaczyła chorografię naszych ruchów. W tym zbiorowym ćwiczeniu wykorzystaliśmy pełen tekst dzięki któremu studenci mogą sprawdzić się w scenach zespołowych jak i zadaniach indywidualnych. „Bal w Operze” - satyryczny poemat o końcu pewnego świata który wraca zaskakując swoją aktualnością i energią z jaką odegrają go młodzi aktorzy.”
Prof. Jerzy Stuhr

„Bal w Operze” Julian Tuwim
reż.: Jerzy Stuhr
Asystent reżysera: Nina Minor
Scenografia, kostiumy, materiały graficzne: Juriana Jur
Realizacja światła: Kamil Rogański
Realizacja dźwięku: Mariusz Michalik
Produkcja: Wydział Teatru Tańca w Bytomiu AST w Krakowie
Koordynacja, promocja: Eliza Adamczyk, Filip Pawlak

Obsada: Mateusz Bogdanowicz, Małgorzata Czyżowska, Kinga Duda, Dominika Gryz, Agata Jędrzejczak, Omar Karabulut, Karolina Kardasz, Wojciech Marek Kozak, Joanna Kremer, Monika Witkowska

Rektor AST
Prof. dr hab. Dorota Segda
Prorektor AST
prof. AST dr hab. Beata Guczalska
Kanclerz AST
mgr Franciszek Gałuszka
Dziekan WTT
dr Janusz Skubaczkowski
Prodziekan WTT
dr Jacek Łumiński
Dyrektor Biura Obsługi WTT
mgr Urszula Petrymusz