Korzystając ze strony internetowej teatrrozbark.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

  • 1) Administratorem Danych Osobowych jest Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Kilara 29, 41-902 Bytom, reprezentowany przez Adriana Lipińskiego - Dyrektora.
  • 2) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@teatrrozbark.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
  • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
  • 4) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas trwania działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, w Bytomiu.
  • 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • 6) Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, narusza przepisy Rozporządzenia.
  • 7) Korzystanie ze strony internetowej jest czynnością dobrowolną.

Zmieniamy się dla Was!

Drodzy Widzowie, dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a także z pomocą gminy Bytom, Teatr Rozbark został wyposażony w nowej klasy sprzęt oświetleniowy i multimedialny. Zyskaliśmy nie tylko możliwość wizualnego wzbogacenia przeróżnych wydarzeń, ale też niezbędny monitoring sceny, który ułatwia pracę realizacyjną i reżyserską. Nowe wyposażenie obejmuje między innymi zautomatyzowane reflektory typu głowice ruchome, nowoczesny laserowy projektor wraz z urządzeniami peryferyjnymi, mogący pracować z rozdzielczością 4K, a także elektryczny, wielkoformatowy ekran projekcyjny. Mamy nadzieję, że nasi widzowie będą zadowoleni z efektów, które dzięki nowemu wyposażeniu jesteśmy w stanie wykreować na deskach Teatru Rozbark. Dziękujemy Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Gminie Bytom za zrozumienie potrzeb dotyczących naszej sceny oraz za dofinansowanie – wszak wszystkie te działania mają zadowalać naszych widzów.

Zakup nowego sprzętu dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach zadania "Zakup sprzętu audiowizualnego i oświetleniowego na potrzeby działalności scenicznej".