Korzystając ze strony internetowej teatrrozbark.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

  • 1) Administratorem Danych Osobowych jest Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Kilara 29, 41-902 Bytom, reprezentowany przez Adriana Lipińskiego - Dyrektora.
  • 2) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@teatrrozbark.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
  • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
  • 4) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas trwania działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, w Bytomiu.
  • 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • 6) Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, narusza przepisy Rozporządzenia.
  • 7) Korzystanie ze strony internetowej jest czynnością dobrowolną.

Nabór do nowej grupy Balet dla osób dorosłych

Balet dla osób dorosłych, nabór do nowej grupy.

Ze względu na duże zainteresowanie zajęciami z baletu dla osób dorosłych informujemy, o naborze do nowej grupy. Zajęcia w nowej grupie będą odbywały się od 27 stycznia 2020 roku, w poniedziałki, w godzinach 19:30-20:30. Koszt udziału w zajęciach to 80 zł za miesiąc.

Wszystkie zainteresowane udziałem w zajęciach osoby prosimy o przesłanie karty zgłoszenia do dnia 8 stycznia (środa), na adres bow@teatrrozbark.pl
Decyduje kolejność zgłoszeń. Ograniczona liczba miejsc (maksymalnie 15 osób w grupie).

Warunkiem rozpoczęcia zajęć jest uzbieranie się minumum 10 osobowej grupy.

Zajęcia adresowane do młodzieży (16+) i osób dorosłych. Podczas zajęć uczestnicy poznają podstawy tańca klasycznego, terapii ruchem, ćwiczeń relaksacyjnych czy ćwiczeń oddechowych. Uczestnicy zajęć będą mieli szansę uwrażliwić się na piękno tańca klasycznego, a także wzmocnić mięśnie. Zajęcia są prowadzone przez wysokiej klasy dyplomowanego choreografa – Annę Majer.

ANNA MAJER tancerka, pedagog i była wicedyrektorka bytomskiej „baletówki”, jako choreograf zadebiutowała na scenie Opery Śląskiej w 1992 roku. Jej „Bolero” do muzyki Maurice’a Ravela przyjęte zostało bardzo ciepło – zarówno przez krytyków, jak i przez melomanów odwiedzających bytomską operę. Za tę choreografię Majer odebrała swoją pierwszą Złotą Maskę. Od tamtego czasu zrealizowała ponad pół setki choreografii – m.in. w Teatrach: Śląskim w Katowicach, Nowym w Zabrzu oraz we wrocławskiej Operze Dolnośląskiej. W Operze Śląskiej przygotowała choreografię m.in. do „Poławiaczy pereł”, „Widmo”, „Quo vadis”, „Tanhaűsera” czy „Kota w butach”. Za sprawą Anny Majer po ponad 20 latach nieobecności na bytomską scenę operową powrócił „Kopciuszek” na motywach baśni Charlesa Perraulta. Nowa, opowiedziana językiem tańca historia Kopciuszka, dzieje się w czasach współczesnych. Za wyjątkowością tego przedstawienia stoi inspirująca muzyka Prokofiewa, oryginalna oprawa scenograficzna, intrygujące kostiumy i choreografia łącząca taniec klasyczny ze współczesnym, ukazująca paletę uczuć postaci scenicznych.