Korzystając ze strony internetowej teatrrozbark.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

  • 1) Administratorem Danych Osobowych jest Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Kilara 29, 41-902 Bytom, reprezentowany przez Adriana Lipińskiego - Dyrektora.
  • 2) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@teatrrozbark.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
  • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
  • 4) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas trwania działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, w Bytomiu.
  • 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • 6) Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, narusza przepisy Rozporządzenia.
  • 7) Korzystanie ze strony internetowej jest czynnością dobrowolną.

Bytomianin Roku 2017

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dyrektor Teatru ROZBARK Adrian Lipiński został wyróżniony tytułem Bytomianina Roku 2017, przyznawanym przez Ligę Kobiet Nieobojętnych. Serdecznie zapraszamy na koncert galowy 6 kwietnia w Operze Śląskiej, w trakcie którego zostaną wręczone wyróżnienia Bytomianki i Bytomianina Roku 2017.

Kasia Moś, Kasia Grzesiek, Marta Król, Ewa Uryga i Mariola Konieczna to wokalistki wyróżnione w plebiscycie stowarzyszenia  Liga Kobiet Nieobojętnych. Na przestrzeni 14 lat działania najbardziej znane bytomskie stowarzyszenie zrzeszające panie  działające na rzecz miasta i mieszkańców wybrało ponad 50 kobiet do zaszczytnego tytułu „Bytomianki”. Wśród nich są artystki -  m.in. pięć wyżej wymienionych nietuzinkowych kobiet.

Koncert Bytomianek odbędzie się w Operze Śląskiej w Bytomiu 6 kwietnia br. o godz. 19.00. Rozpoczną go piękne piosenki poetyckie Marioli Koniecznej http://www.mariolakonieczna.pl/, której towarzyszyć będzie gitarzysta Jarosław Reclik. Kolejna część koncertu będzie prezentowała utwory w wykonaniu Kasi Moś http://www.kasiamos.pl/ oraz pianisty Mateusza Kołakowskiego i  skrzypka Mateusza Mosia, Kasi Grzesiek http://www.kasiagrzesiek.pl/, Marty Król http://martakrol.pl/, Ewy Urygi http://ewauryga.com/pl/start/, którym towarzyszyć będą muzycy z zespołu Pawła Tomaszewskiego. Bytomianki łączy nie tylko pasja muzyczna. Wszystkie wokalistki to uzdolnione i wyróżniające się niezwykłym, scenicznym magnetyzmem  kobiety. Każdaz nich osiągnęła sukces, ma swoją publiczność, angażuje się społecznie, kocha muzykę i śpiew. Chociaż każda z nich śpiewa inny repertuar, to wszystkim bliskie są takie style muzyczne jak gospel, hip-hop, jazz  czy pop. Na koniec publiczność czeka więc wyjątkowy utwór, bowiem bytomianki zaśpiewają wspólnie.
Na scenie pojawią się również laureaci tytułów Bytomianka i Bytomianin Roku 2017 - policjantka Anna Lenkiewicz i dyrektor Teatru ROZBARK Adrian Lipiński, którzy zostaną uhonorowani przez Prezeskę stowarzyszenia LKN  Annę Kowolik statuetkami.
Koncert  oraz galowe wydarzenie poprowadzi nie mniej znana bytomianka - dziennikarka i prezenterka  telewizyjna  - Anna Popek, której kariera w mediach rozpoczęła się od pracy w TVP Katowice. W Warszawie prowadziła i współprowadziła m.in. Panoramę, programy Kawa czy herbata?, Pytanie na śniadanie, Świat się kręci,  Po prostu zdrowie, Dzień dobry Polsko. Na początku 2017 roku zastała szefową PAP Life. Anna Popek w radiowej Jedynce realizuje cykl Smaki zdrowia, jest redaktorem i konferansjerką. Z Ligą Kobiet Nieobojętnych współpracowała przy realizacji Salonu Poezji i Muzyki Anny Dymnej oraz koncertów i spektakli charytatywnych.