Korzystając ze strony internetowej teatrrozbark.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

  • 1) Administratorem Danych Osobowych jest Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Kilara 29, 41-902 Bytom, reprezentowany przez Adriana Lipińskiego - Dyrektora.
  • 2) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@teatrrozbark.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
  • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
  • 4) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas trwania działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, w Bytomiu.
  • 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • 6) Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, narusza przepisy Rozporządzenia.
  • 7) Korzystanie ze strony internetowej jest czynnością dobrowolną.

Bilet od Szwagra

Drodzy widzowie,

w Wasze ręce oddajemy Bilet od Szwagra; bilet, z którego skorzystać możecie sami, a następnie możecie przekazać go swoim bliskim, przyjaciołom, znajomym by oni na tym samym bilecie weszli na wybrany spektakl w Teatrze ROZBARK. Każde ponowne użycie biletu daje Wam zniżkę w wysokości 5 zł od ceny regularnej biletu normalnego na spektakl w Teatrze ROZBARK. Podoba się Wam?

Jak to działa, otóż Bilet od Szwagra nie jest imienny i może być przekazywany dalej.

Przy zakupie biletu kupujący otrzymuje kartonikowy Bilet od Szwagra a na nim pieczątkę, która upoważnia do zniżki w wysokości 5 złotych od ceny kolejnego kupionego biletu.


Każdy bilet kupiony za okazaniem Biletu od Szwagra to kolejna pieczątka, która upoważnia do kupna jeszcze tańszego biletu. Na Bilecie od Szwagra zebrać można maksymalnie 5 pieczątek.

Jeśli na Bilecie od Szwagra znajduje się:
- 1 pieczątka – bilet kosztuje 25 zł,
- 2 pieczątki – 20 zł,
- 3 pieczątki – 15 zł,
- 4 pieczątki – 10 zł
- 5 pieczątek – 5 zł.


Zniżki za okazaniem Biletu od Szwagra obowiązują wyłącznie przy zakupie biletów normalnych w Kasie Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK. Bilet od Szwagra nie działa przy zakupie on-line. Kasa pracuje w godzinach pracy Teatru (pn. – pt. 8:00 – 16:00) oraz na dwie godziny przed przedstawieniami.

Koszt biletu kupionego za okazaniem Biletu od Szwagra kalkulowany jest na podstawie liczby pieczątek i nie sumuje się z innymi zniżkami i ulgami.


Bilet od Szwagra obowiązuje na cennik wszystkich przedstawień własnych i gościnnych prezentowanych w Bytomskim Teatrze Tańca i Ruchu ROZBARK z wyłączeniem:
- premier,
- wydarzeń zewnętrznych, na które cennik biletów ustalany jest przez innych Organizatorów,
- promocja obowiązuje do końca roku kalendarzowego 2019.