Korzystając ze strony internetowej teatrrozbark.pl są Państwo jej użytkownikami. Spełniając prawny obowiązek zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

  • 1) Administratorem Danych Osobowych jest Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. Kilara 29, 41-902 Bytom, reprezentowany przez Adriana Lipińskiego - Dyrektora.
  • 2) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod@teatrrozbark.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
  • 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, poprzez stronę internetową na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a. RODO.
  • 4) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas trwania działalności statutowej Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, w Bytomiu.
  • 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do wszystkich przekazanych i przetwarzanych danych osobowych dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które wyrażono na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • 6) Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, narusza przepisy Rozporządzenia.
  • 7) Korzystanie ze strony internetowej jest czynnością dobrowolną.

Audycja do PERA School of Performing Arts

14 kwietnia 2019 (niedziela), godz. 10:00 audycja do PERA School of Performing Arts w Girne American University

Harmonogram przesłuchania w Bytomiu
10:00 - 10:45 Rejestracja
11:00 - 12:00 T. klasyczny
12:00 - 13:15 T. współczesny
Przerwa: 30 minut
13:45 - 14:30 Improwizacja
14:30 - 15:00 Creative Task / prezentacje prac solowych
15:15 - 16:00 Rozmowy kwalifikacyjne (dla wybranych uczestników)

Aby wziąć udział w audycji należy wypełnić wniosek, który znajduje się na stronie http://peradance.gau.edu.tr/?page=home w zakładce auditions do 10 kwietnia 2019 roku.

PERA School of Performing Arts w Girne American University (GAU) oferuje 4 letnią edukację z zakresu tańca współczesnego, baletu, improwizacji, kompozycji itp. Dział tańca istnieje jako pierwszy i jedyny wydział oferujący naukę tańca na poziomie licencjackim na Północnym Cyprze. Celem studiów w Dance Bachelor w PERA School of Performing Art jest kształcenie profesjonalnych tancerzy, umożliwienie uczniom samodzielnego i odpowiedzialnego działania w grupach, a kunszt i różnorodność doświadczeń artystycznych daje studentom gruntowne przygotowanie do kariery zawodowej.

Jednym z charakterystyczny elementów programu PERA jest co miesięczna współpraca z wieloma międzynarodowymi artystami tańca współczesnego / choreografami / nauczycielami z różnych kultur i środowisk artystycznych, a pełnoetatowi nauczyciele prowadzą studenta przez cały rok szkolny, zapewniając im systematyczny, pełny i stabilny rozwój.

Wszystko to prowadzi do zintegrowanego kierunku studiów: technika, kreatywność, świadomość ciała, teoria, projekty, praca interdyscyplinarna, spektakle.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z:
Sevim Akpinar
Tel: 00 90 5488643511
E-mail: pera.auditions@gmail.com